KSW 29: Gamrot vs. Chlewicki, Strus vs. Azaitar 2, Reljic vs. Narkun, Kondraciuk vs. Celiński

25 Wrzesień 2014
16
KSW 29: Gamrot vs. Chlewicki, Strus vs. Azaitar 2, Reljic vs. Narkun, Kondraciuk vs. Celiński


Jak niestety nie zostaliśmy tym razem poinformowani przez nowego koordynatora ds. mediów, federacja KSW ma przygotowany szereg nazwisk na 29 galę KSW w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się z obszerną listą, bo jest niezwykle ciekawa.

Zestawienie pogrupowaliśmy wg wag rosnąco, ponieważ nie znamy kolejności w jakiej będą wychodzili fighterzy:
1. Mateusz Gamrot vs. Łukasz Chlewicki
Bardzo ciekawe zestawienie w wadze lekkiej i zarazem ryzykowne dla kariery młodego „Gamera”, bo „Sasza” to doświadczony zawodnik, który niedawno zszedł kategorię niżej. Oznacza to, że siła będzie jego atutem. Coraz ciężej ogląda nam się zestawienia dwóch rodaków, ale taka praca.

2. Piotr Strus vs. Abu Azaitar 2
To akurat pojedynek, a w zasadzie rewanż, który zobaczymy z miłą chęcią. Mimo dość zachowawczego pojedynku po obu stronach i małej widowiskowości, pierwsze starcie przez cały czas trzymało w napięciu. Żaden z zawodników nie walczył od majowego spotkania. Azaitar miał co prawda propozycję walki w Niemczech z Bartoszem Fabińskim, ale dwukrotnie je odrzucił.

3. Goral Reljic vs. Tomasz Narkun
Kolejna, bardzo ciekawa pozycja na karcie. Choć Reljic nie dał ostatnio tych samych emocji, co przy debiucie w KSW to liczymy, że tym razem się zrewanżuje. Tym bardziej, że po drugiej stronie ma nie byle jakiego przeciwnika. Przyjaciele i otoczenie „Żyrafy”, z całą pewnością typuje go na przyszłego króla 93kg.

4. Tomasz Kondraciuk vs. Karol Celiński
Starcie, które można było wyczytać od wielu tygodni nieudolnych prób ukrycia debiutu Tomasza w KSW. Niemniej, nie umniejsza to skali napięcia oczekiwania na ww. pojedynek. Kategoria półciężka KSW naprawdę nabiera rumieńców.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
16 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
kamerlingIronMikeEmWuEL doopamaniekzig Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kamerling
Gość
kamerling
Offline

<span style=”font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 21.5999984741211px; background-color: rgb(255, 255, 255);”>Jesli Gamrot ogra Chlewickiego…</span>

Ja nawet nie mam wątpliwości, że Gamer to zrobi. Stawiałbym tutaj na jakieś KO w parterze do maks 3 rundy. Zacieram ręce na ten pojedynek.

Strus vs Azaitar 2 -> tutaj się skłaniam w stronę Piotra, ale i tym razem będzie decyzja. Tyle, że wyraźniejsza.

Reljic vs Narkun -> Żyrafa sub, to chyba oczywiste 😉

Kondraciuk vs Celiński -> tutaj nie jestem w stanie wskazać mojego faworyta. 

IronMike
Gość
IronMike
Offline

Jesli Gamrot ogra Chlewickiego powinien odciac pepowine od ksw i brac naprawde powazne walki.Co do ogolu,zestawienia nadzwyczaj dobre ….

EmWu
Gość
EmWu
Offline

Nie kumam takiego postępowania, bo co jak co, ale informacja powinna trafić do wszystkich i to o takiej samej treści.

Niestety też widać pewne naturalne ryzyko – podejrzewam, że z uwagi na koneksje co niektóre portale mogą mieć pewne informacje nieco wcześniej niż inne, ciekawe – pożyjemy=zobaczymy 🙂

EL doopa
Gość
EL doopa
Offline

no, czyli na tej gali będą same smoki i Abu…

maniekzig
Gość
maniekzig
Offline

Pisanie i argumentowanie zawsze może być uznawane na HEJT.

Ostatnimi czasy resztą zrobiła się moda na hejty przyjęte jako forma obronna.

Zawsze trafiają się tacy, co się unoszą i mylą profesjonalizm z podwórkiem.

Jednej organizacji przeszkadza inna organizacja, a portalowi przeszkadzają inne.

A tak niedawno wszyscy chcieli mówić jednym językiem, a jednak czynnik ludzki decyduje najbardziej.

Pozdro Piotr S. 10-8!

KAT
Gość
KAT
Offline

Oooo. to ja jestem za! wojny uwielbiam tylko w oktagonie, życia nie czyńmy panowie polem walki. oby mmanews pojechało na ksw i dało czasu jak zawsze! jak zdarta płyta zapytam – będzie vblog???????????????????????? 🙂

KAT
Gość
KAT
Offline

odnoszę wrażenie że nie wszystkie, skoro takiej bomby nie było na mmanews o czasie. ale chyba nie zaczniecie sie teraz tu obrzucać błotem? hahaha to by zrobiło z tego forum sławetne kochonesy

Wojek
Gość
Wojek
Offline

Wbrew temu co pisze redaktor Mrozowski, wszystkie media zostały poinformowane o pojedynkach KSW 29, a informacja o nich została wczoraj opublikowana na stronie KSW:

https://www.kswmma.com/index.php?s=news&newsID=1720&ruszy%B3a-sprzeda%BF-bilet%F3w-na-ksw-29-w-krakowie

KAT
Gość
KAT
Offline

ja się tylko zastanawiam czy ktoś z tamtej strony widzi że użytkownicy mmanews nie krytykują osby a jej postępowanie. oby ktokolwiek wyciągnął wnioski. ja chce tylko zmian na lepsze i bycia fanem nie tylko walk ale i sztuki 🙂

maniekzig
Gość
maniekzig
Offline

@Drwalu Tylko Ty weź temu człowiekowi zwróć na coś uwagę, to cię zje swoim narcyzmem. Najlepszą obroną w ich wydaniu jest wyśmiać i udawać że wszystko ok. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Oni zawsze obiektywni i bezstronni. zestawienia ok, ale tylko z pozoru, bo wyjdzie dobrze, albo będzie KLAPA! Czuje w powietrzu że powolnymi krokami idą ciężkie czasy dla MMA. Teraz rządzi jedynie interes i już nie ma wspólnego dobra dla dyscypliny. A mnie osobiście zestawianie rodaków nie przeszkadza, bo to tylko SPORT. Wbrew pozorom jest to bardzo zdrowe, bo pokazuje kto jest lepszym zawodnikiem i jak nie zacznie się ludziom wmawiać… Czytaj więcej »

Drwalu
Gość
Drwalu
Offline

zestawienie ciekawe i widać że postarali się. ja jestem zadowolony. I tez modlę się o brak kontuzji!!!!!! szkoda że tak jak koledzy wcześniej źle wróżyli decyzjom administracyjnym KSW wszystko zaczyna działać jednostronnie. Ale ludzie nie czarujmy się. nie da się żeby wroga tak samo traktować jak przyjaciół. nawet jak szef każe. Szkoda Wojtek, że KSW postawiło Was w takiej sytuacji. nie zazdroszczę. pamiętajcie tylko że to czy wy się tam lubicie czy nie to jedno ale drugie to to że cierpią przez was fani. bo to moja sprawa czy czytam tylko was i nie wchodzę na mmarocks albo na odwrót.… Czytaj więcej »

Pako
Gość
Pako
Offline

Aż dziwne że nie zostaliście poinformowani.Niech pamiętają że wszystko działa w dwie strony.Troche się zmarszczyłem bo wielu polaków będzie walczyć przeciwko Sobie,lecz wiem że będą to widowiskowe pojedynki więc warto!

MaciusMMA
Gość
MaciusMMA
Offline

Będzie moc ! Szykuje się tak mocna gala jak nigdy ! Oby tylko nikt się nie wykruszył !! Aż się łezka w oku kręci widząc takie pojedynki 😉

kerimm85
Gość
kerimm85
Offline

super zestawienia