„To początek naszej ekspansji.” – Martin Lewandowski o zagranicznej umowie telewizyjnej

24 Wrzesień 2014
„To początek naszej ekspansji.” – Martin Lewandowski o zagranicznej umowie telewizyjnej


Na facebooku KSW, pojawiła się enigmatyczna informacja z której wynika, że federacja podpisała umowę na transmisję gali poza granicami Polski.

Najbliższą galę KSW 28: Fighters’ Den oraz kolejne wydarzenia organizowane przez Federacją KSW, będzie można oglądać na żywo w 20 krajach na całym świecie, w tym m.in. w USA, Kanadzie, Belgii, Portugalii, Turcji, Maroku, Egipcie, Iranie, a nawet Kuwejcie, Omanie, Bahrahnie, RPA, Chorwacji, Tajlandii, Indonezji, Holandii, Słowenii oraz na Węgrzech i Filipinach.

Gdy zapytaliśmy rzecznika prasowego Konfrontacji o jaką stację chodzi, usłyszeliśmy że na chwilę obecną nie jest to informacja do publicznej wiadomości. Nieco bardziej wylewny był Martin Lewandowski, choć ten też nie zdradził o jakie stacje chodzi:

Ziściły się nasze wielomiesięczne plany wyjścia poza granice kraju. Na razie mogę powiedzieć, że ilość kanałów oferujących KSW za granicą jest obszerna. Jest to początek naszej mini ekspansji, w przyszłym roku odbędzie się gala KSW w Londynie i wszystko powoli się zazębia.

Komentarze