Maciej Browarski vs. Alessio Sakara na październikowej Final Fight 15 w Chorwacji

06 Wrzesień 2014
0
Maciej Browarski vs. Alessio Sakara na październikowej Final Fight 15 w Chorwacji


Byliśmy na Final Fight w Chorwacji i potwierdzamy pełną klasę organizowanego tam show. Tym bardziej cieszy fakt, że do grona uczestników powraca Maciej Browarski (11-6), którego ubiegłoroczny występ został w pełni doceniony przez miejscową publiczność.

Jak informuje Maciej Kozłowski z managamentu World of Profit, 33-letni reprezentant AKS Chorzów, zmierzy się z weteranem UFC – Alessio Sakarą (15-11-1NC). Tym razem słowo „weteran” nie zostało nadużyte. Choć „Legionista” przegrał cztery ostatnie walki, będąc na kontrakcie z ZUFFĄ, jego styl zapewnił mu stałą pracę na przestrzeni dziewięciu lat. Pod koniec kariery w UFC, Włoch zszedł kategorię wagową niżej.

Inaczej kwestia ma się z fighterem ze Śląska. Browarski cały czas utrzymuje zawodowa aktywność, ostatnio zdobywając dwie mocne wygrane, najpierw z Ireneuszem Cholewą, a później z Tomaszem Janiszewskim. Oto, jak skomentował odnowienie umowy manager wspomnianego WOP:

Bardzo cieszymy się na współpracę z chorwacką federacją. Organizują walki często, co daje możliwości promocji zawodników z Polski. Browarski daje dobry przykład promocji polskiego MMA, gdyż właśnie 1,5 roku wstecz zasłynął pokonaniem wysoko notowanego Holendra Jasona Jonesa z Golden Glory na gali Final Fight Championship w Chorwacji.

Do wielce oczekiwanego przez nas starcia, dojdzie 31 października w miejscowości Porec.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments