„Jesteśmy dumni, że możemy wspierać Ankos Zapasy.” – Maciej Śmiałek o współpracy City Medica z poznańskim klubem (+video)

22 Wrzesień 2014
„Jesteśmy dumni, że możemy wspierać Ankos Zapasy.” – Maciej Śmiałek o współpracy City Medica z poznańskim klubem (+video)


Poza typowymi wywiadami z zawodnikami, medialny piątek w Ankosie Poznań był doskonałą okazją, aby porozmawiać z nowym sponsorem klubu, Panem Maciejem Śmiałkiem z firmy City Medica. Dlaczego Ankos okazał się idealnym materiałem do współpracy i który zawodnik zwrócił szczególną uwagę? Dowiecie się z wywiadu poniżej.

Komentarze

 • Drwalu

  Czyli Borys pupilkiem 🙂 Super pomysł ze wsparciem firmy medycznej. ile razy ludzi nie stać albo żałują kasy na badania albo zajęcia rehabilitacyjne. w Polsce jednak opieka medyczna państwowa nie istnieje a prywatna jest szalenie droga. a wszyscy wiemy jak kontuzyjny to sport. kurcze zazdroszcze chłopakom z Ankosu, że ich manager tak solidnie i komplekowo dba o swój team. naprawdę robią mega robotę treningową i sponsorską

 • TheOne

  ale dowalił z tym samolotem, zajebista odpowiedź hahah no nic tylko wilkiem paczeć na tych ankosowców…ech 😉

 • rudy

  Co trenujesz? KSW:) No ale pewnie był przejęty wywiadem, jak dobrze dbają o Borysa, to mu wybaczamy 🙂

 • Gruby

  Rudy też na to zwróciłem uwagę-sport jakim jest konfrontacja sztuk walki hehe dobre dobre trenują chłopaki KSW nic nie poradzisz…