Medialne starcie „Pudzianowski kontra Nastula” (+video)

07 Wrzesień 2014
5
Medialne starcie „Pudzianowski kontra Nastula” (+video)

Foto: konfrontacja.com

Foto: konfrontacja.com


Prezentujemy nagranie z otwartego Dnia z KSW, które odbyło się wczoraj na warszawskich Błoniach. Jedną z nowinek było ogłoszenie starcia Pudzianowski vs. Nastula, dlatego nie mogło się odbyć bez medialnej konfrontacji obu panów. Obaj zawodnicy podeszli do sprawy bardzo zachowawczo i nie zdradzili fanom zbyt wielu cennych informacji.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tomox
tomox
6 lat temu

a propos profesjonalizmu Wojtka Mrozowskiego pytanie do niego: skoro Kowalik z mmarocks będąc dodatkowo pracownikiem mma attack prowadził kiedyś dla ksw wywiad (czy tak jak to tutaj nazwano, „medialne starcie”) między Materlą a Silvą, to nasuwa sie pytanie czy ty Wojtku też dostałeś kiedyś od ksw taką propozycję?

maniekzig
maniekzig
6 lat temu

@wu Borek kompletnie nie ma pojęcia o MMA.
Jedynie potrafi przygotować się dobrze do wydarzenia i za to u niego plus.

Nie wciskaj mi kitu że facet kochający piłkę ma wystarczająco dużo czasu na oglądanie walk, zapoznanie się z dyscypliną boksu i mma.

Problem polskich samozwańczych ekspertów, to niechlujstwo dziennikarskie, paplania, kolesiostwo i stronniczość do bólu, bo nie można sobie wzajemnie szkodzić.

Obecnie dla mnie dwóch trzyma jakiś poziom dziennikarstwa przy wywiadach. To Wojtek Mrozowski i Mariusz Serafin.

Albo jesteś od wszystkiego i ładnie wyglądasz, albo siedzisz w jednej dziedzinie i możesz myśleć o byciu ekspertem.

Morla
Morla
6 lat temu

Borek na mma? nie sądzę… zdecydowanie nie. Przypominam, że Borek to jest ekspertem od piłki nożnej i w miarę boksu, a na eksperta mma to już się bezzasadnie kreuje.

wu
wu
6 lat temu

co do Borka to się nie zgodzę, czy prowadzi piłkę, czy mma jest w tym dobry i zna się na obu dyscyplinach znacznie lepiej niż większość „ekspertów”

tomox
tomox
6 lat temu

czy KSW naprawdę nie potrafi znaleźć odpowiedniego człowieka do prowadzenia różnych wydarzeń i robienia wywiadów? rozumiem że Wójcik z polsatu był akurat pod ręką, ale to co robi on i ten drugi koleś który prowadził KSW action na ipli to jakieś dno, Wójcik tak nieudolnie próbuje tutaj sprowokować Pudziana i Nastule że oni i widownia się z tego śmieją. cała ta ekipa włącznie z Borkiem tworzy podczas gal atmosferę jakiejś parodii mma