Nick Diaz złapany na „podwójnym gazie”. Walka z Andersonem Silvą zagrożona (+UPDATE)

autor:
12 Wrzesień 2014
1
Nick Diaz złapany na „podwójnym gazie”. Walka z Andersonem Silvą zagrożona (+UPDATE)

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Były pretendent do pasa mistrzowskiego UFC w wadze półśredniej, Nick Diaz (26-9) został zatrzymany w czasie prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło niedaleko rodzinnego Stockton w stanie Kalifornia.

Policja zatrzymała zawodnika 6 września około godziny 2:20 w nocy. Diaz wpadł podczas rutynowej kontroli. Kiedy policjanci zorientowali się, że były mistrz Strikeforce jest na „podwójnym gazie”, został zatrzymany, a następnie zabrany na pobliski komisariat w celu przesłuchania. Nick próbował zniszczyć wyniki testu na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Zapytał również funkcjonariuszy, czy może skorzystać z przebieralni. Wtedy to próbował zmusić się do „oczyszczenia” organizmu. Data rozpoczęcia procesu nie została jeszcze ustalona, ale ma to nastąpić w przeciągu dwóch tygodniu. Prawo jazdy Nicka Diaza zostało zawieszone do wyjaśnienia sprawy.

Co ciekawe, Diaz ma już zaplanowaną walkę 31 stycznia 2015 roku. Przeciwnikiem Diaza ma być były mistrz UFC w wadze średniej- Anderson Silva. Walka będzie pierwszą z nowego kontraktu podpisanego niecały miesiąc temu przez Nicka Diaza.

UPDATE: Stanowisko UFC

Jesteśmy świadomi sytuacji i tego, że trwa teraz proces zbierania informacji. Rozumiemy, że jest teraz odbywa się legalny proces i to, że Nick Diaz będzie miał szansę do wyjaśnienia sytuacji w najbliższej przyszłości.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pako
Pako
6 lat temu

Ale jaja! Za takie zachowanie to zawodnicy powinni być karani za niedotrzymywanie umowy.Zobaczymy co z tego wyniknie.