Oli Thompson rozważa zejście do kategorii półciężkiej

22 Wrzesień 2014
Oli Thompson rozważa zejście do kategorii półciężkiej


Były strongman, a obecnie znany w Polsce zawodnik MMA – Oli Thompson (12-7), poważnie rozważa zejście kategorię wagową niżej. Już przy okazji ostatniej walki, dało się zauważyć sporą różnicę postury u Anglika, dlatego nie dziwi powyższa decyzja.

Na oficjalnym fan page’u, pojawiła się przed chwilą wiadomość:

Negocjuję walkę w nowej kategorii wagowej. Liczę, że wkrótce zostanie to potwierdzone i wszystko zostanie ogłoszone.

Zapytany o szczegóły przez jednego z fanów, potwierdził:

Tak, półciężka. To będzie mój limit. I nie będzie to KSW, bo te dopiero w przyszłym roku. Wciąż będę dostępny dla promotorów również jako zawodnik wagi ciężkiej.

Oli przechodzi obecnie niezbyt ciekawy etap zawodowej kariery. Na początku roku został błyskawiczny zaduszony do nieprzytomności przez Gzima Selmani na BAMMA 15, a w maju jednogłośnie pokonany przez Mariusza Pudzianowskiego. Pod koniec sierpnia miał zmierzyć się z Szymonem Bajorem, niestety kontuzja pozbawiła go możliwości startu.

Komentarze

 • Pako

  Może nowa dywizja przyniesie mu więcej sukcesów niż ciężka.Ciemne chmury nad Olim.

 • pool1892

  Ciezko sobie wyobrazic StrongMana wnoszacego na wage -93 kg ale z drugiej strony nie takie przeskoki wagi mozna bylo spotkac. Zobaczymy jak to podziala na Oliego napewno bedzie dominowal sila a ponadto warunki fizyczne zdecydowanie lepsze niz w +93. W KSW w chwili obecnej moze troche namieszac

 • Typer

  temu to zawsze coś nie wyjdzie, taki bidok jeden, jak to się mówi biednemu wiart zawsze woczy. ale mam nadzieje że się uda zejście, bo akurat tenzawodnik wzbudza powszechną sympatię

 • EmWu

  🙂 też go jakoś lubię, niech mu się powiedzie 🙂