Orange Sport oficjalnie sprzedane nowemu właścicielowi

15 Wrzesień 2014
5
Orange Sport oficjalnie sprzedane nowemu właścicielowi


To nie koniec informacji, które dotyczą Mirosława Oknińskiego. Obecny partner telewizyjny Profesjonalnej Ligi – Orange Sport, został dzisiaj oficjalnie sprzedany. Nowym właścicielem został Pan Roman Młodkowski, dziennikarz i były szef TVN CNBC.

Nie wiadomo ile zostanie z dawnej stacji, o której cały czas mówiono, że jest nierentowna. Stworzona niejako do promocji telekomunikacyjnych produktów Orange, w nowej odsłonie nie pozostawi prawdopodobnie również samej nazwy. Nowe ustalenia mają wejść w życie w czwartym kwartale tego roku. Dotychczasowa umowa z PLMMA do października 2014, zostanie doprowadzona do końca. Więcej szczegółów w dniu jutrzejszym.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
TheOne
TheOne
6 lat temu

ojjojojj szkoda że kolejny twór iście sportowy padł mam nazieję że KSw nie wejdzie do nowego OS

Pako
Pako
6 lat temu

Może KSW wejdzie teraz we współpracę z nowym Orange sport.Czas pokaże.

rudy
rudy
6 lat temu

Ciekawe zmiany, logiczne, że jak nierentowna to nie mogą jej utrzymywać dla zasady. Więc tylko potwierdza się zasada, ze jak robisz coś dla sportu, fanów i mma to padasz. Jak trzepiesz kasę i robisz masowy biznes dla hołoty to działa. Przykre, ale polskie…

MaciusMMA
MaciusMMA
6 lat temu

Oby Roman lubił mma…

maniekzig
maniekzig
6 lat temu

Masakra! Czarne chmury nad PLMMA. Szkoda, bo to świetnie rozwijający się produkt jako alternatywa dla KSW w mini wydaniu oraz zapełnienie miejsca do walk dla młodych adeptów.