Paweł Nastula przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego na KSW 29 w Krakowie

06 Wrzesień 2014
13
Paweł Nastula przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego na KSW 29 w Krakowie


Na trwającym właśnie „Dniu z zawodnikami KSW”, pojawił się przed chwilą Paweł Nastula (5-5). Nie był to przypadek, bowiem na tej samej imprezie obecny jest jego kolejny rywal – Mariusz Pudzianowski (7-3-1NC).

Od czasu porażki z obecnym mistrzem wagi ciężkiej w 2013 roku, złoty medalista w judo zepchnął zawodowe występy na bok, koncentrując się na rozwoju kolejnych sekcji Nastula Club. W międzyczasie, poszczególnie członkowie grupy zawodniczej Nastula Teamu, skupili się na swoich karierach, wybierając kierunek poza warszawskim klubem.

Inaczej sprawy mają się z byłym strongmanem. Choć kariera fighterska była dla niego czymś nowym i rozpoczął ją znacznie później, dzisiaj jego bilans zawodowy wynosi o jedno oczko wyżej. Cały czas aktywny, dobrze rozpoczął bieżący rok kalendarzowy i z pewnością liczy, żeby zakończyć go z podobnym rezultatem. Obaj fighterzy spotkają się na KSW 29, pierwszej imprezie Konfrontacji w Krakowie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
silva2201
silva2201
6 lat temu

Nastek na starośc to powinien się z bobem sappem turlać w jakimś pro wrestlingu w Japonii.Jest tam dobrze znany.Kasy by na pewno więcej przytulil niz w ksw.

Oczekk
Oczekk
6 lat temu

To będzie najgorsza walka tego roku. 😉

tomox
tomox
6 lat temu

ja nie mówię że to zła walka czy coś, nie podoba mi się tylko że tak późno do tej walki dojdzie, kiedy jeden z nich jest już prawie cały siwy

Pako
Pako
6 lat temu

No co bardzo dobry ruch marketingowy ze strony KSW. Nastek już prawie emerytowany,więc trzeba z niego wycisnąć to co zostało.A Mariusz po wygranej na Olimpijczyku zyska jeszczę większą wartość.Proste wszyscy na tym zarobią.Zobaczymy jaka będzie reszta rozpiski bo nie wiem czy wykupię tym razem PPV.

tomox
tomox
6 lat temu

2009: „Kto następny, Nastula?” ~Łukasz Jurkowski, 2014: KSW 29: Pudzianowski vs. Nastula – definicja tempa ksw 😛

daroUK
daroUK
6 lat temu

Najpierw kazdy z checia oczekuje Nastule na przeciwnika Pudziana a teraz kazdy bedzie marudzic.

Ahh ta polska metalnosc…

Helmut
Helmut
6 lat temu

Można powiedzieć że walka nastawiona na „skok na kasę”.Ta walka nic nie wniesie w rozwój Pudziana.A Nastula już jest raczej na emeryturze.

vonski
vonski
6 lat temu

I pewnie PPV za 50zł 🙂

MaciusMMA
MaciusMMA
6 lat temu

Dokładnie, właśnie siedzę ze znajomymi, którzy o MMA wiedzą tyle co ja o budowie turkucia podjatka, a mimo to z chęcią obejrzą taki pojedynek. Faktycznie, to będzie kolejne BUM, oby tylko nie przyćmiło, młodych, utalentowanych chłopaków.

SilvaDosSantosJuniorDaBazelak
SilvaDosSantosJuniorDaBazelak
6 lat temu

Ciemna strona KSW.
Walkaa do zrobienia była pare lat temu teraz nie ma ona żadnego sesnu.
45-letni Paweł mimo niespełnionych ambicji przez swój wiek jest automatycznie zdyskwalifokowany , Mariusz nie powienien się namęczyć … niepotrzebna walka która nic nie zmieni w karierze pudziana a niechce mi sie oglądac kolejnych zawałów przeterminowanych zawodników.

MaciusMMA
MaciusMMA
6 lat temu

Niech wygra lepiej przygotowany. Oby dotarli do grudnia bez kontuzji

Hellraiser
Hellraiser
6 lat temu

Oboje padną po 1 rundzie 🙂