PLMMA 41: Mateusz Piskorz vs. Paweł Hadaś i Antoni Chmielewski vs. Sylwester Borys na gali w Legionowie

02 Wrzesień 2014
0
PLMMA 41: Mateusz Piskorz vs. Paweł Hadaś i Antoni Chmielewski vs. Sylwester Borys na gali w Legionowie


Jeszcze przed chwilą, rozpiska legionowskiej PLMMA 41 widniała z komunikatem TBA przy nazwisku Mateusza Piskorza (9-2). Wg Mirosława Oknińskiego, sytuacja zmieniła się dosłownie przed chwilą.

Kolejnym rywalem „Juhasa”, będzie Paweł Hadaś (2-1) z chorzowskiego Spartana. Obaj fighterzy mają swoje PLMMA’owskie debiuty za sobą. Paweł wygrał przez poddanie w kwietniu, a Mateusz przez TKO w czerwcu. Jak przekonują trenerzy chorzowskiego zawodnika, przez długi czas były poważne problemy ze znalezieniem jakiegokolwiek przeciwnika dla ich podopiecznego.

Po dziś dzień nie jest natomiast jasne co z kontraktową sytuacją „Juhasa”. Niedawne zwycięstwo było testem jego formy, na specjalne życzenia Macieja Kawulskiego. Pomimo efektownego zakończenia, najwyraźniej zawodnik Nastula Team musi jeszcze trochę powspinać się na drabinę KSW.

W drugim, ogłoszonym przed chwilą pojedynku, „stary wilk” Antoni Chmielewski (26-12) zmierzy się olsztyńskim Sylwestrem Borysem (5-1). Dla 32-letniego Antka, będzie to dobra okazja do odegrania się za niedawną porażkę z Lublina i tym samym przekonamy się, czy wyciągnął lekcję o której samemu wspominał nam w wywiadzie po gali. Inaczej sprawa ma się z reprezentantem Arrachionu, który potencjalną wygraną z tak doświadczonym rywalem, może wpisać na spory plus dla swojej kariery. W 2014 zanotował już dwa, bardzo dobre pojedynki.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments