Salim Touahri vs. Damian Milewski na październikowym Pride of the Royal City w Krakowie

17 Wrzesień 2014
5
Salim Touahri vs. Damian Milewski na październikowym Pride of the Royal City w Krakowie

Foto: Tomasz Pierzycki

Foto: Tomasz Pierzycki


Bo król Krakowa w kategorii 77 kg, może być tylko jeden. Już w październiku, dojdzie do nie lada spotkania na małopolskiej ziemi. Na gali Pride of the Royal City, spotkają się wychowankowie miejscowych klubów Salim Touahri (7-1) i Damian Milewski (3-2).

Na obecnym etapie kariery obu panów, jesteśmy zaskoczeni powyższym zestawieniem i pokusimy się nawet o stwierdzenie, że tego pojedynku mogą bardziej chcieć trenerzy obu klubów. Jaki by nie był powód, sportowo na pewno będzie to bardzo interesujące widowisko.

Obaj fighterzy mają za sobą starty w tym roku, jednak to Salim był tym bardziej aktywnym, który jednocześnie wygrał swoje pojedynki, za każdym razem przez TKO. Jego przyszły rywal, musiał bowiem pauzować po marcowej wojnie w oktagonie PROMMAC, gdzie zmierzył się z niebezpiecznym Tyago Moreirą. Bardzo wyrównany pojedynek, zakończył się większościową decyzją na konto Brazylijczyka. Krakowsko krakowski pojedynek, już 25 października.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Loku
Loku
6 lat temu

Nie ma co skreślać Damiana, bo kogo takiego mocnego ma w rekordzie Salim? To dwóch zawodników, którzy zupełnie inaczej prowadzą swoje kariery, Damian nie buduje rekordu na ogórkach i za to należy się szacunek. Będę trzymał kciuki za Milewskiego

MaciusMMA
MaciusMMA
6 lat temu

Damian zawsze bierze rywali dużo lepszych i bardziej doświadczonych od siebie. To jego karieria, prowadzi ją jak chce, ale powinien raz na jakiś czas zmierzyć się na gali typu PLMMA ze słabszym rywalem

maniekzig
maniekzig
6 lat temu

Będzie ciężko, ale wierze że sobie poradzi.
WAR Damian!

TheOne
TheOne
6 lat temu

Oj tak Damian bez szans ale liczy się że walczy zlepszymi

Pako
Pako
6 lat temu

Ciężka przeprawa dla Damiana.Myśle że to Salim tutaj wyjdzie z ręką w górze.