Tomasz Drwal i Michał Kita na PROMMAC 2

23 Wrzesień 2014
Tomasz Drwal i Michał Kita na PROMMAC 2


Federacja PROMMAC ogłosiła dwa najważniejsze nazwiska na listopadową galę z numerem 2. To sprawdzeni w organizacji Tomasz Drwal (21-4-1) oraz Michał Kita (16-7).

Obaj zawodnicy po raz ostatni walczyli na marcowej rozpisce PROMMAC 1, zaliczając wówczas zwycięstwa w pierwszej rundzie. Od tamtej chwili nie stoczyli żadnego pojedynku, wychodząc z zasady „raz a dobrze” a szkoda, ponieważ polscy fani na pewno zobaczyliby wspomnianych zawodników znacznie częściej.

Tym samym oznacza to dla Tomasza Drwala, że jego negocjacje z KSW prawdopodobnie na zawsze utknęły w martwym punkcie, a pojedynek marzenie wielu widzów (red. z Mamedem Khalidovem), nie odbędzie się. Miała być to jedna z głównych atrakcji dla krakowskiego fana i nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby planowane KSW 29 odbyło się w związku z tym w innym mieście.

Bilety na PROMMAC 2 już w sprzedaży TUTAJ, oraz za pośrednictwem sieci salonów Empik oraz STS. Ceny gali w Częstochowie, rozpoczynają się od 25 zł.

Komentarze

 • MaciusMMA

  🙁

 • KAT

  dobrze niech walcza tu a nie staną się niewolnikami KSW. byle PROMMAC nie padło po 3 gali…

 • maniekzig

  Jest moc! Bardzo dobrze! Nie dla KSW! Bilety muszę kupić, nawet jak nie dojadę, bo trzeba wspierać PROMMAC!

 • Pako

  Szkoda że walczą tak rzadko,trzeba brać pod uwagę że czas już działa na ich niekorzyść i prawdopodobnie już żaden z nich nie wskoczy do UFC.

 • TheOne

  oby medialnie się udzielali bo przecież ile można czekać na wywiady 😉

  • W. Mrozowski

   Może dzisiaj odwiedzimy Michała w gymie.