Trophy MMA 4: Kamil Selwa wygrał przez KO, Michał Wiencek przegrał przez duszenie

01 Wrzesień 2014
1
Trophy MMA 4: Kamil Selwa wygrał przez KO, Michał Wiencek przegrał przez duszenie

Foto: mmanytt.se

Foto: mmanytt.se


MMA to nie tylko UFC, a wręcz przeciwnie, najbardziej elektryzujące są przede wszystkim wydarzenia z rodzimej sceny. Tym razem mamy dla Was interesujące wieści ze szwedzkiego Trophy MMA 4, bowiem reprezentujący nasz kraj Kamil Selwa (6-4) zwyciężył w walce wieczoru. Mniej szczęścia miał walczący chwilę przed nim Michał Wiencek (4-1).

Jak na główną atrakcję wieczoru przystało, Selwa dał fanom to za co zapłacili, decydując się na zakup biletów. W drugiej rundzie pojedynku, w efektowny sposób posadził miejscowego Emila Hartsnera (5-2), wysokim kopnięciem na głowę i w zasadzie, nie musiał już niczego poprawiać. Walka jednak nie wyglądała tak kolorowo, bowiem w pierwszej rundzie, reprezentant Spartakusa Rzeszów musiał walczyć o przetrwanie, najpierw uciekając z trójkąta a później z balachy. Samemu również próbował zagrozić skrętówką, ale ostatecznie postawił na stójkę.

W drugiej walce wieczoru, wspomniany Michał Wiencek (4-1) przegrał zacięty bój z Mohammedem Abdallahem (5-1). Wg pierwszych głosów, obaj panowie dali show zasługujące na miano walki wieczoru. Pełne zwrotów akcji starcie, zakończyło się w trzeciej rundzie, gdy zmęczony Polak nie był w stanie wydostać się z duszenia Brabo.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments