UFC 181: Kontuzja Weidmana. Hendricks vs. Lawler II nową walką wieczoru!

autor:
23 Wrzesień 2014
UFC 181: Kontuzja Weidmana. Hendricks vs. Lawler II nową walką wieczoru!

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Chris Weidman (12-0) wycofał się z pojedynku z Vitorem Belfortem, do którego miało dojść 6 grudnia w Las Vegas. W związku z kontuzją dłoni, której nabawił się obecny mistrz wagi średniej nową walką wieczoru będzie starcie o pas wagi półśredniej Johny Hendricks vs. Robbie Lawler II.

Co prawda nie podano do publicznej informacji, kiedy obaj zawodnicy mogli znów stanąć do walki, ale wiele wskazuje na to, że będzie to luty 2015 roku. Według lekarza, który współpracuje z Weidmanem, odnowiła mu się kontuzja, na którą cierpiał już przed pojedynkiem z Lyoto Machidą.

W zaistniałej sytuacji pojedynek Johnny’ego Hendricksa (16-2) z Robbiem Lawlerem (24-10) zostanie nową walką wieczoru. Drugą, co do ważności walką będzie starcie o pas w wadze lekkiej, Anthony Pettis vs. Gilbert Melendez.

Komentarze

 • W. Mrozowski

  Vitorowi nie będzie chyba dane otrzymać swoją szansę.

 • maniekzig

  Czy to nie jest czasem 3 kontuzja Weidmana?
  Strasznie delikatny jest jak na zawodnika z takim rekordem.

 • Typer

  nie chce mi się nawet słuchać tych bzdur. bleeeeee nie lubię go za wiecie za co, ale te jego neverending kontuzje, są turbo dziwne. niemniej zdrowia życzę ale walk do cholery też!

 • VitorBelfort

  ;(

 • IronMike

  Spokojnie co sie odwlecze to KO od Vitka nie uciecze:D

 • Pako

  Cały czas łapie kontuzje,masakra jak nie Cruz to Pettis a teraz ten.Oby doszło do tej bitki w lutym.

 • jajko83

  rewanż robbiego z brodaczem to też GRUBY main event, także nie ma co płakać

 • IronMike

  Ostatecznie tragedii nie ma . Przesuniecie nie jest jakims oceanem czasu ale fakt irytuje. Moze Vitkowi by dali kogos w zastepstwo na odrdzewienie. Tylko nie Souze bo ufc straci jednego z dwoch najlepszych pretendentow . Weidman jakies felerne to zdrowie ma z reszta jak Pettisy i reszta . Cos ci mistrzowie ostatnio masowo sie eliminuja z najwazniejszych walk