UFC 181: Todd Duffee wraca „do gry”. Zmierzy się z Anthonym Hamiltonem

autor:
19 Wrzesień 2014
UFC 181: Todd Duffee wraca „do gry”. Zmierzy się z Anthonym Hamiltonem

todd_duffee

Po dwuletniej przerwie do oktagonu powróci Todd Duffee (8-2). Do pojedynku z Anthonym Hamiltonem (13-3) dojdzie 6 grudnia w ramach UFC 181 w Mandalay Bay Events Center w Las Vegas. Pojedynek będzie najprawdopodobniej częścią karty wstępnej.

Absencja Todda Duffee’go jest spowodowana faktem, że Amerykanin cierpi na rzadką chorobę neurologiczną Parsonage’a-Turnera. W związku z otrzymaniem pozwolenia od lekarza UFC, zawodnik American Kickboxing Academy może ponownie wrócić do treningów. Todd ostatnią walkę stoczył w 2012 roku, kiedy to przez TKO w 1 rundzie pokonał Phila De Friesa.

Z kolei Anthony Hamilton trenujący na co dzień pod okiem Grega Jacksona w UFC zadebiutował pod koniec czerwca tego roku. Niestety, debiut dla 34-latka nie był udany, gdyż już w pierwszej rundzie został uduszony przez Alexeya Oleinika. W drugiej walce dla UFC, odbudował swoją pozycję pokonując przez TKO Ruana Pottsa.

Komentarze

  • rudy

    Wow ciekawe, że dali mu zgodę na walki

  • TheOne

    aż se poczytałem o tej chorobie, powstanie nieznane a leczenie toleki przeciwbólowe…hmmmm nie wiem ja tam bym na jego miejscu tak nie ryzykował powrotem. zdrowie w końcu najważniejsze, nawet jak mówimy o tak patologicznym sporcie jak mma

  • Pako

    No masakra z tą chorobą.Warto narażać aż tak zdrowie?Pewnie przy podjęciu decyzji bił się z myślami.