UFC on FOX 13: Alistair Overeem vs. Stefan Struve w Phoenix

autor:
18 Wrzesień 2014
UFC on FOX 13: Alistair Overeem vs. Stefan Struve w Phoenix

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Najwyższy zawodnik UFC, Stefan Struve (25-6) zmierzy się z Alistairem Overeemem (37-14) w ramach UFC on FOX 13, która odbędzie się 13 grudnia w Phoenix. Co ciekawe dla obu zawodników będzie to pojedynek, którego nie mogą przegrać, więc na pewno będziemy świadkami znakomitego pojedynku. Informacja została potwierdzona przez UFC.

Pojedynek dla Alistaira Overeema będzie najważniejszą walką w dotychczasowej karierze. Holender ma „nóż na gardle” po trzech porażkach przez nokauty. Były mistrz Strikeforce w ostatnim występie został pokonany przez Bena Rothwella i wielu zastanawiało się, kiedy skończy się cierpliwość UFC. Co prawda, jest to niezwykle utytułowany zawodnik, który przez lata wypracował swoją pozycję marketingową, ale ostatnimi występami zdecydowanie zawodzi. (Pomijając wygraną z Frankiem Mirem).

Stefan Struve wraca po dłuższej przerwie do oktagonu. Holender mający problemy kardiologiczne miał zawalczyć z Mattem Mitrionem na UFC 175, ale w związku z omdleniem bezpośrednio przed pojedynkiem, UFC zadecydowało o usunięciu pojedynku z rozpiski. W jednym z vblogów Dany White’a widać wyraźnie jak wielki wpływ na mierzącego 212 cm miało odwołanie pojedynku z Mitrione. Dla Holendra, który ostatnią walkę stoczył w 2013 roku, przegrywając przez TKO z Markiem Huntem ta walka również pokaże, czy pomimo problemów zdrowotnych będzie mógł jeszcze rywalizować na najwyższym poziomie. Pojedynek, który zdecydowanie trzeba zobaczyć.

Komentarze

 • GROM Z

  buhaha

 • KAT

  Bogiem wiecznie być nie można ale inaczej skreśla się takiego np. Omielańczuka a inaczej Overeema i chyba nie chodzi tu o cierpliwośc UFC

 • ruchmistrz

  no oby go zdrowie nie wykończyło zanim do wali dojdzie

 • IronMike

  To jest 50/50 . Obaj maja argumenty na wygrana i ,szklane szczeki , niezly parter i potrafia nokautowac

 • Pako

  Ostatni dzwonek dla Alistaira,jeżeli teraz przegra to straci wiele.A posadę na pewno.

 • MaciusMMA

  Walka o wszystko dla obu. Będzie sieczka :

 • DanteV

  Pojedynek z MIrem też dupy nie urywał…
  Oj jak to konik przegra to będzie rzeźnia….

  Mam nadzieje, że najpierw będzie rzeźnia w ringu 🙂

 • kerimm85

  ciezko bezdzie posadzic Struve na deski 🙂

 • Typer

  na pewno oboje mają do zyskania lub stracenia wszystko, myślę że będzie ogień