UFC: „Rozważam przeprowadzkę do Poznania lub Stanów Zjednoczonych.” – Krzysztof Jotko przed walką z Torem Troengiem (+video)

21 Wrzesień 2014
10
UFC: „Rozważam przeprowadzkę do Poznania lub Stanów Zjednoczonych.” – Krzysztof Jotko przed walką z Torem Troengiem (+video)


Szczęśliwym trafem, udało nam się porozmawiać z Krzysztofem Jotko podczas ostatniego dnia przygotowań w Ankosie Zapasy. W wywiadzie usłyszycie o rozstaniu z wieloletnim trenerem Mirosławem Oknińskim, psychicznym nastawieniu do walki z Torem Troengiem i potencjalnej przeprowadzce do Poznania lub Stanów Zjednoczonych.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rudy
Gość
rudy

Ale jestem ciekawy jak się potoczy jego kariera. Nie tylko najbliższa walka, ale tak gdzie będzie za dwie/cztery walki…czy w ogóle w UFC? Bez Mirka może być ciężko na dłuższą metę.

TheOne
Gość
TheOne

oj zatęskni Dżotko za Miraskiem

Drwalu
Gość
Drwalu

mega zawsze dusicie, piękną robotę robicie hahah nawet mi się zrymowało 😀 No ale zawsze przyznam, ze dobrze się w robocie spędza czas przy waszych materiałach, a do Ankosu to osobiście proszę jezdzić co miesiąc! Jak takie pakiety wywiadów ładujecie!!!!!!!!!!!!

Cain
Gość
Cain

Ale to nie jest kewstia niewiary w niego tylko niewiary w jego decyzje, które wydają się nie przemyślanie i nie tyle strategiczne, co haotyczne emocjonalne rzucanie się

maniekzig
Gość
maniekzig

Nie bardzo wiem jak Jotko chce pokonać Szweda, ale oby mu się udało.

Gruby
Gość
Gruby

Wojtek ja wiem doskonale ze to nie koniec! Nie jechał byś po 3 wywiady, Ty zawsze musisz wycisnąć wszystko i wszystkich jak gąbeczkę hehe pozdro!

Loku
Gość
Loku

Jak dla mnie zarówno przeprowadzka do Poznania jak i wyjazd do Stanów wyszłyby Krzyśkowi na dobre. Odnoszę wrażenie, że Mirosław Okiński nie ma za wiele do zaoferowania Krzyśkowi na ten moment.

Gruby
Gość
Gruby

No Krzysiek żeby na tym jeszcze źle nie wyszedł… Jeszcze wróci do Mirasa, ma złych doradców wychodzi na to i troche namieszali mu w głowie.
PS. Wojtek wielkie brawa za kolejną porcję wywiadów! Kawał dobrej roboty odwalasz chłopie!!!

Pako
Gość
Pako

Krzysiek młody sam jeszcze nie wie chyba czego chce Smile Oby było tak jak mówi że da z Siebie wszystko,czekam na Hardcore Jotko w Klatce UFC.