Vadim Finkelstein: „Od przyszłego roku planujemy zwiększyć ilość gal M-1 do dziesięciu.”

17 Wrzesień 2014
3
Vadim Finkelstein: „Od przyszłego roku planujemy zwiększyć ilość gal M-1 do dziesięciu.”

Foto: m-1global.com

Foto: m-1global.com


Rosyjska federacja co rusz udowadnia, że od planowania do realizacji, droga wcale nie musi być daleka. Wg głównodowodzącego M-1, organizacja planuje zwiększyć liczbę imprez do dziesięciu i to już od 2015.

Za słowami Vadima Finkelsteina:

W tym roku udało nam się zorganizować siedem turniejów, dwa kolejne są zaplanowane i powinno nam się udać je zrealizować. W ubiegłym roku było ich osiem, dlatego w tym za cel stawiam sobie dziesięć gal. Rok później, chciałbym przeprowadzić aż 12 imprez. Dlatego musimy je organizować dodatkowo w Chinach i Kazachstanie, nawet w innych krajach Azji i Europy. W przyszłości będziemy chcieli jeszcze bardziej zwiększyć ich ilość. Dwanaście gal, to nie jest nasz limit. Jest to idealna liczba do tego, żeby nasi fighterzy mieli stałą pracę. Do zrealizowania tego celu, musimy pozyskać partnerów w różnych miastach Rosji i poza jej granicami.

Jak zdradza, organizowanie partnerskich gal miałoby odbywać się na zasadzie franchisingu, czyli dobrze znanej nam formuły biznesowej, wprowadzone do MMA przez Mirosława Oknińskiego.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Magda S.Pakorudy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Magda S.
Gość
Magda S.
Offline

A czy jedziecie na galę do Chin? Jak do Rosji was zaprosili to moze i tam..? 🙂

Pako
Gość
Pako
Offline

Tu chodzi o pozyskiwanie nowych rywali co za tym idzie wiecej walk w roku! Jestem na tak, to która organizacja pierwsza? Bellator czy KSW?

rudy
Gość
rudy
Offline

Ale to chyba rozczłonkuj trochę organizację.Przecież formuła Mirka jest ok, ale nie daje żadnego silnego jednego organizmu. Niemniej z drugiej strony, czego się Ruskie nie chwycą złotem płynie…