Vadim Finkelstein: „Od przyszłego roku planujemy zwiększyć ilość gal M-1 do dziesięciu.”

17 Wrzesień 2014
3
Vadim Finkelstein: „Od przyszłego roku planujemy zwiększyć ilość gal M-1 do dziesięciu.”

Foto: m-1global.com

Foto: m-1global.com


Rosyjska federacja co rusz udowadnia, że od planowania do realizacji, droga wcale nie musi być daleka. Wg głównodowodzącego M-1, organizacja planuje zwiększyć liczbę imprez do dziesięciu i to już od 2015.

Za słowami Vadima Finkelsteina:

W tym roku udało nam się zorganizować siedem turniejów, dwa kolejne są zaplanowane i powinno nam się udać je zrealizować. W ubiegłym roku było ich osiem, dlatego w tym za cel stawiam sobie dziesięć gal. Rok później, chciałbym przeprowadzić aż 12 imprez. Dlatego musimy je organizować dodatkowo w Chinach i Kazachstanie, nawet w innych krajach Azji i Europy. W przyszłości będziemy chcieli jeszcze bardziej zwiększyć ich ilość. Dwanaście gal, to nie jest nasz limit. Jest to idealna liczba do tego, żeby nasi fighterzy mieli stałą pracę. Do zrealizowania tego celu, musimy pozyskać partnerów w różnych miastach Rosji i poza jej granicami.

Jak zdradza, organizowanie partnerskich gal miałoby odbywać się na zasadzie franchisingu, czyli dobrze znanej nam formuły biznesowej, wprowadzone do MMA przez Mirosława Oknińskiego.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magda S.
Magda S.
6 lat temu

A czy jedziecie na galę do Chin? Jak do Rosji was zaprosili to moze i tam..? 🙂

Pako
Pako
6 lat temu

Tu chodzi o pozyskiwanie nowych rywali co za tym idzie wiecej walk w roku! Jestem na tak, to która organizacja pierwsza? Bellator czy KSW?

rudy
rudy
6 lat temu

Ale to chyba rozczłonkuj trochę organizację.Przecież formuła Mirka jest ok, ale nie daje żadnego silnego jednego organizmu. Niemniej z drugiej strony, czego się Ruskie nie chwycą złotem płynie…