Wanderlei Silva dożywotnio zbanowany przez Komisję Stanową i ukarany grzywną 70 tysięcy dolarów [UPDATE]

23 Wrzesień 2014
7
Wanderlei Silva dożywotnio zbanowany przez Komisję Stanową i ukarany grzywną 70 tysięcy dolarów [UPDATE]


Czarny wrzesień! Tak można by ze spokojem nazwać wydarzenia ostatnich dni, na światowej scenie MMA. Podczas gdy u nas, polskie MMA tętni niczym nie skrępowanym życiem, za oceanem co niektórym włos się na głowie zjeżył. Choć w piątek ogłosił koniec zawodowej kariery, Wanderlei Silva nie uniknie kary za ucieczkę z miejsca losowego badania antydopingowego.

Siedemdziesiąt tysięcy dolarów, czyli ponad 210 tysięcy złotych oraz dożywotni zakaz uprawiania MMA (w stanie Nevada?), wydała Komisja Sportowa Stanu Nevada dzisiaj popołudniu. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych fighterów na planecie najwyraźniej liczył, że kara przejdzie bokiem, skoro w chwili złamania regulaminu nie odnowił licencji zawodniczej. Wniosek ten wysunięty przez adwokata Brazylijczyka, który nie był obecny na przesłuchaniu, został jednoznacznie odrzucony. Wg wstępnych informacji, fighter zamierza odwołać się od powyższej decyzji.

UPDATE: Twitterowa reakcja Wanderlei’a mówi chyba wszystko na temat tego co obecnie czuje zawodnik:

Ci, którzy próbują mnie stłamsić, chodźcie i spróbujcie zrobić to osobiście. Wojna dopiero się rozpoczęła, wy sukinsyny. Jeszcze zobaczą, że to my (zawodnicy) jesteśmy tymi, którzy kręcą tym g*wnem. Zgrajaplay boy’ów.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
RZDZ
RZDZ
6 lat temu

PAKO racja. racja

Pako
Pako
6 lat temu

Kara finansowa by wystarczyła,a tu odrazu zawieszać.I tak się dziękuje sportowcom za wiele lat współpracy.Pojebana Nevada.

RZDZ
RZDZ
6 lat temu

oj żeby tylko się im Wanderlei nie zbuntował i jakiejś wojny domowej nie zrobił. ciekawe czy miałby taka moc żeby wielki powstanie zawodników zrobić? taki strajk Solidarności? mmmm :):)

ruchmistrz
ruchmistrz
6 lat temu

że kpina tylko powiem że kpina w chuj

KAT
KAT
6 lat temu

no krótko i na temat odpowiedział. nie mogę się z nim nie zgodzić w obliczu tak śmiesznych ruchów

TheOne
TheOne
6 lat temu

hahah żałosne bzdury. przesadzili a już wam powiem jak to się skończy. będziemy mieć tylko szum medialny a ostatecznie odwołają wyrok i tyle. ale amerykańska mentalność musi zrobić swoje

maniekzig
maniekzig
6 lat temu

i krótko na temat.