Wojciech Mrozowski gościem dzisiejszego PR 24 – godzina 19:15

autor:
10 Wrzesień 2014
Wojciech Mrozowski gościem dzisiejszego PR 24 – godzina 19:15

wojtek2

Dzisiejszy odcinek audycji PR 24 jest dla nas wyjątkowy, ponieważ pierwszy raz gościem w studio będzie redaktor naczelny MMAnews.pl – Wojciech Mrozowski. Tradycyjnie gospodarzami audycji będą Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski. Drugim z zaproszonych gości będzie Tomasz Marciniak z redakcji MMArocks. Zaczynamy punktualnie o 19:15 na antenie Polskiego Radia. Bądźcie z nami!

Komentarze

 • MaciusMMA

  Wojtek jakie masz stosunki z ludźmi z konkuencyjej strony MMAr ?

 • EmWu

  No Wojtuś czekamy na pozdrowienia z anteny ;P

 • rage77

  już myślałem że go nigdy nie zaproszą. To będzie MManews vs MMAr , ciekawe kto z tego pojedynku wyjdzie zwyciesko. A tak na serio to liczę na konretną , merytoryczną rozmowę o mma 🙂

 • rage77

  już myślałem że go nigdy nie zaproszą. To będzie MManews vs MMARocks , ciekawe kto z tego pojedynku wyjdzie zwyciesko. A tak na serio to liczę na konretną , merytoryczną rozmowę o mma 🙂

 • DanteV

  No no …El Presidente…ładnie, gratulacje.

 • maniekzig

  Uwzięli się na Łukasza i mimowolnie wciąż powtarzali jego nazwisko, zapominając o tym że to Anzor Aziev jest nieczysto walczącym zawodnikiem i to on powinien być przykładem, a nie ktoś kto zrobił to pierwszy raz.

  Fauluje praktycznie w każdej walce zadając nieprzepisowe uderzenia.

  Ciekawe dlaczego nie wrócono do dyskusji o tym że Anzor powinien dostać już w pierwszej walce dyskwalifikacje, to może w drugiej bardziej by się pilnował.

  Rozumiem, zły pijar po akcji z zawodnikami z Olsztyna nie jest potrzebny KSW.

  Czepianie się małych organizacji, to BŁĄD, kiedy to największa organizacja w PL sieje PATOLOGIĘ w sporcie.

  Niestety konflikt interesów nie pozwala drążyć tematu i oczyszczenia sytuacji.

  Gdzie jest obiektywizm?

  Albo się mówi cały program o wszystkich, albo czepia się jednego gościa za błąd.

  W boksie to również zdarza się bardzo często, najlepszy przykład walka Marco Hucka z Mirko Larghettim kiedy mistrz obija zawodnika po gongu, a ten zalicza ciężkie KO.

  i co? gdzie są konsekwencje tej akcji?

 • A. Gaik

  obiektywizm u janisza i jurkowskiego, ktorzy sa „utrzymywani” przez ksw? plus dwaj redaktorzy, ktorzy dzieki ksw wyplyneli na szersze wody? w takiej konstelacji nie ma szans na obiektywizm. poza tym krytykowanie muzulmanow w polsce jest niemodne;)