Wojciech Mrozowski gościem dzisiejszego PR 24 – godzina 19:15

autor:
10 Wrzesień 2014
7
Wojciech Mrozowski gościem dzisiejszego PR 24 – godzina 19:15

wojtek2

Dzisiejszy odcinek audycji PR 24 jest dla nas wyjątkowy, ponieważ pierwszy raz gościem w studio będzie redaktor naczelny MMAnews.pl – Wojciech Mrozowski. Tradycyjnie gospodarzami audycji będą Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski. Drugim z zaproszonych gości będzie Tomasz Marciniak z redakcji MMArocks. Zaczynamy punktualnie o 19:15 na antenie Polskiego Radia. Bądźcie z nami!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
A. Gaik
Gość
A. Gaik

obiektywizm u janisza i jurkowskiego, ktorzy sa „utrzymywani” przez ksw? plus dwaj redaktorzy, ktorzy dzieki ksw wyplyneli na szersze wody? w takiej konstelacji nie ma szans na obiektywizm. poza tym krytykowanie muzulmanow w polsce jest niemodne;)

maniekzig
Gość
maniekzig
Uwzięli się na Łukasza i mimowolnie wciąż powtarzali jego nazwisko, zapominając o tym że to Anzor Aziev jest nieczysto walczącym zawodnikiem i to on powinien być przykładem, a nie ktoś kto zrobił to pierwszy raz. Fauluje praktycznie w każdej walce zadając nieprzepisowe uderzenia. Ciekawe dlaczego nie wrócono do dyskusji o tym że Anzor powinien dostać już w pierwszej walce dyskwalifikacje, to może w drugiej bardziej by się pilnował. Rozumiem, zły pijar po akcji z zawodnikami z Olsztyna nie jest potrzebny KSW. Czepianie się małych organizacji, to BŁĄD, kiedy to największa organizacja w PL sieje PATOLOGIĘ w sporcie. Niestety konflikt interesów… Czytaj więcej »
DanteV
Gość
DanteV

No no …El Presidente…ładnie, gratulacje.

rage77
Gość
rage77

już myślałem że go nigdy nie zaproszą. To będzie MManews vs MMARocks , ciekawe kto z tego pojedynku wyjdzie zwyciesko. A tak na serio to liczę na konretną , merytoryczną rozmowę o mma 🙂

rage77
Gość
rage77

już myślałem że go nigdy nie zaproszą. To będzie MManews vs MMAr , ciekawe kto z tego pojedynku wyjdzie zwyciesko. A tak na serio to liczę na konretną , merytoryczną rozmowę o mma 🙂

EmWu
Gość
EmWu

No Wojtuś czekamy na pozdrowienia z anteny ;P

MaciusMMA
Gość
MaciusMMA

Wojtek jakie masz stosunki z ludźmi z konkuencyjej strony MMAr ?