Ambitne plany FEN na 2015: Transmisja w Polsacie Sport, zwiększona ilość gal i amatorski puchar

30 Październik 2014
Ambitne plany FEN na 2015: Transmisja w Polsacie Sport, zwiększona ilość gal i amatorski puchar


W związku z dzisiejszymi rewelacjami z obozu Fight Exclusive Night, podrążyliśmy temat bardziej dogłębnie i udało nam się zdobyć bardzo interesujące wieści.

Jak ustaliliśmy nieoficjalnie i miejmy nadzieję to wkrótce potwierdzić, FEN planuje przede wszystkim zwiększyć ilość gal do czterech, a nawet pięciu w ciągu roku. W różnych miastach na terenie kraju. Jeżeli śledziliście dwie ostatnie retransmisje na Polsacie Sport, to tu również mamy dobrą wiadomość, ponieważ wkrótce włodarze mogą uraczyć nas relacjami na żywo, na wspomnianym kanale.

Najwyraźniej włodarze FEN idą sprawdzonymi ścieżkami, bowiem zwiększona częstotliwość gal, będzie wymagała świeżego „narybku”. Tym samym na przeznaczonych do tego celu Amatorskich Pucharach, wyselekcjonuje się nowa grupa młodych gniewnych, którzy otrzymają szansę na przygodę z zawodowstwem. Ostatnie przeboje na polskim rynku MMA, na pewno dostarczą organizatorom kolejnych nazwisk wśród weteranów. Zadowoleni? Bo my tak.

Komentarze

  • maniekzig

    A niech tam działają, im więcej gal tym więcej lepszy walk dostępnych w TV.
    Skoro ProMMAC sam się skasował, to warto poczekać jak inni sobie poradzą…

  • tomox

    obawiam się że w przypadku nowych polskich federacji obowiązuje prawo „im więcej gal tym mniej gal” – przykład zapowiedzianych gal mma attack, prommac czy też fighters areny która musiała zrobić przerwę i zwolnić z tempem gal