Bartosz Fabiński walczył w Estonii ze złamaną ręką i kością policzkową

22 Październik 2014
Bartosz Fabiński walczył w Estonii ze złamaną ręką i kością policzkową


Kolejna porcja wiadomości o stanie zdrowia zawodnika MSM Managament, gdzie rany wojenny są nieodłączną częścią każdej walki. Jak informuje manager zawodnika, Bartosz Fabiński przebywa obecnie w szpitalu gdzie leczy dość poważne kontuzje wskutek weekendowego występu na estońskim MMA Raju.

Jak się okazuje, już w pierwszej rundzie pojedynku z miejscowym Alikiem Tseiko, reprezentant S4 złamał lewą rękę i walczył z nią do samego końca, gdy ogłoszono niejednogłośne zwycięstwo Polaka. Jakby tego było mało, do całości doszło jeszcze złamanie kości policzkowej. Choć nie widzieliśmy tego na żywo, podobno pojedynek obu panów był przepełniony fajerwerkami w stójce i w parterze.

Dla Bartosza był to debiut w kategorii 77 kg i choć wg słów managera zawodnik czuł wyjątkowe zmęczenie z tego tytułu, prawdopodobnie zostanie już w nowej wadze.

Komentarze

 • maniekzig

  Bartosz Fabiński do UFC, oni tam kochają takich zawodników.

  Świetny gość! Niech wraca do zdrowia!!

 • MaciusMMA

  Wow ! Z jednej strony twardziel, a z drugiej nierozsądny zawodnik. Naszczęscie wszystko potoczyło się tak jak się potoczyło. Zdrowia !

 • IronMike

  Chujowo , reka jeszcze nie jest koniec swiata. Jednak czy ten policzek nie bedzie sie odnawial przy dlugich bojach toczonych w duzej mierze w stojce?

 • rudy

  Szkoda, mam nadzieję, że przynajmniej zarobił mega kupę kasy…

 • TheOne

  o kurde z policzkiem to właśnie niedobrze. adrenalina go aż tak trzymała, czy podjął taką nieodpowiedzialną decyzję w czasie walkii?