Bellator 129: Zwicker zastępuje Jamesa Thompsona w starciu z Houstonem Alexandrem

autor:
13 Październik 2014
3
Bellator 129: Zwicker zastępuje Jamesa Thompsona w starciu z Houstonem Alexandrem

virgil_zwicker_kontuzja

Bellator coraz częściej sięga po zawodników, którzy w przeszłości rywalizowali na ringu organizacji KSW. James Thompson, który w niezbyt pozytywnych okolicznościach rozstał się z polską organizacją został zakontraktowany przez Bellatora. Jednakże w związku z kontuzją „Kolosa” został desygnowany kolejny ex-zawodnik KSW, Virgil Zwicker (12-4), który w najbliższy piątek zawalczy z Houstonem Alexandrem (16-10).

Houston Alexander w najbliższy piątek stoczy trzecią walkę dla organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera. W premierowym starciu uległ na punkty Vladimirowi Matyushence. Pomimo porażki, Bellator zdecydował się, aby po raz kolejny zaufać Alexandrowi, który w drugim występie zastopował Matta Uhdę. Zawodnik Grudge Training Center jest kojarzony w Polsce z walki o pas mistrzowski KSW w wadze półciężkiej. Amerykanin co prawda, przegrał z Janem Błachowiczem, ale zaprezentował się na tyle korzystnie, że otrzymał propozycję walki z Tomaszem Narkunem na KSW 27. Jednakże w związku z kontuzją odniesioną podczas przygotowań Alexander wycofał się z pojedynku ze świeżo upieczonym mistrze Europy ADCC.

O ile poprzedni rok dla Zwickera był niezwykle udany w związku ze znokautowaniem Mike’m Hayesem na KSW 25 i zastopowaniu Nicka Moghaddama w oktagonie Bellatora, to obecny rok nie jest już tak udany. Zawodnik noszący pseudonim „Rezdog” w lipcu został poddany już w pierwszej rundzie przez Lintona Vasella.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
IronMike
IronMike
6 lat temu

To Houston jest teraz w ciezkiej ? Ja z tej trojki jestem za kolosem Laughing Lecze sie James i idz po pas !

Cain
Cain
6 lat temu

oczywiście za Houstonem 🙂

RZDZ
RZDZ
6 lat temu

dobrze może to początek wymiany zawodników 😀