Benson Henderson vs. Eddie Alvarez drugą najważniejszą walką na UFC Fight Night 59

autor:
30 Październik 2014
Benson Henderson vs. Eddie Alvarez drugą najważniejszą walką na UFC Fight Night 59

foto: ufc.com

foto: ufc.com


UFC potwierdziło starcie byłego mistrz UFC Benson Henderson (21-4) z ex-championem Bellatora Eddie Alvarezem (25-4). Do starcia dojdzie podczas bardzo ciekawie zapowiadającej się gali UFC Fight Night 59 w Bostonie. Zawodnicy wracają po porażkach, więc z pewnością zobaczymy twardy pojedynek, bez zbędnej kalkulacji.

Wydawało się, że po poddaniu Rustama Khabilova w walce wieczoru UFC FN 42 Henderson rozpocznie ponowny marsz po pas UFC w wadze lekkiej. Niestety w sierpniu został znokautowany przez Rafaela Dos Anjosa, co było dla niego swoistym „zimnym prysznicem”.

Eddie Alvarez do UFC przychodził jako gwiazda, która miała „zrobić porządek” w dywizji lekkiej. Były mistrz Bellatora już w pierwszej walce nadział się na „kamień” przegrywając na punkty z Donaldem Cerrone. Pomimo porażki UFC podwyższyło poprzeczkę zestawiając go z Bensonem Hendersonem.

Komentarze

 • rudy

  No i to jest news z rana 🙂 Oby się nie posypało jak na Wawelu…

 • ruchmistrz

  no i będzie miał final test czy porozgramia tam tych wszystkich czy nie

 • Typer

  dobre zestawienie, dobra gala

 • IronMike

  Nie wiem czy ufc podwyzszylo poprzeczke . Po ostatnich wystepach Donald przeskoczyl Hendersona , kiedys nie poszlo mu z nim ale dzisiaj jestem w stanie uwierzyc w punktujacego badz wymuszajacego na Hendersonie odklepania Donalda .. Jebac to zestawienie dobre , licze jednak ,ze Alvarez sie odbije na walsonie

 • kamerling

  A moim zdaniem wygra Henderson.

  Pojedynek fajny, ale szkoda mi Alvareza. Lekko nie ma.