Cub Swanson pretendentem w walce o pas?

autor:
27 Październik 2014
Cub Swanson pretendentem w walce o pas?

foto: ufc.com

foto: ufc.com


Cub Swanson (21-5) zdradził za pośrednictwem twittera, że został zapewniony przez UFC, że to On, a nie Irlandczyk, McGregor będzie kolejnym przeciwnikiem Jose Aldo w walce o pas mistrzowski UFC. McGregor ma już zaplanowaną walkę z Dennisem Siverem, ale z drugiej strony Cub już 22 listopada zawalczy z Frankiem Edgarem. Zwycięstwo ma zagwarantować mu walkę o pas.

Ciężko nie ufać słowom Swansona. Amerykanin ostatnią walkę przegrał 3 lata temu, kiedy został poddany przez Ricardo Lamasa. Od tego czasu pokonał 6 kolejnych przeciwników. Co ciekawe jeszcze za czasów organizacji WEC Swanson został odprawiony z kwitkiem w 8 sekund poprzez latające kolano i ciosy. Swanson od tego czasu rozwinął się jako zawodnik. Z pewnością miałby dużo większą szansę w starciu z Aldo. Czy organizacja postawi na krajana i odsunie Conora McGregora, który mówiąc delikatnie ma coraz lepszy kontakt z Daną Whitem, o czym świadczą zdjęcia wrzucane przez prezesa UFC za pośrednictwem aplikacji Instagram.

Komentarze

  • IronMike

    Mysle ,ze dzadza walke Swansonowi jesli wygra badz Edgarowi. Swanson dal sie nabrac w 1 walce jak dzieciak ale to wypadek przy pracy. Ma szasne z Aldo , rozwinal sie, jest swietny . Bedzie ciekawe widowisko. Rudy dostal missmatch . Powinien dostac kogos mocnego po Siverze . Jakis Bermudez czy Mendes. Troche to by wygladalo jak bezpieczne prowadzenie do pasa gdyby po Siverze dostal Aldo . Zalozmy ,ze przegra zdecydowanie i caly hype szlag trafil. Niech sie obyje ze zroznicowanymi zawodnikami i troche poczeka na Aldo bo moim zdaniem jesli dadza mu walke to rudy posypie glowe popiolem i powie '' kiedy ktos sie spieszy to sie diabel cieszy '' Laughing

  • Pako

    Pewnie że to Cub czy też Frankie powinni dostać pierwszeństwo do TS’a a nie MC Hype. Chociaż z drugiej strony pewny jestem że Aldo,Mendez czy też Lamas bez problemu zjedli by Irlandczyka i czekam na to!