CWFC 73: Marcin Lasota vs. Brett Caswell na gali w Newcastle

autor:
01 Październik 2014
CWFC 73: Marcin Lasota vs. Brett Caswell na gali w Newcastle

marcin_lasota_ksw27

Niepokonany zawodnik Gracie Barra Łódź, Marcin Lasota (8-0) już 1 listopada stoczy swoją drugą walkę dla brytyjskiej organizacji Cage Warriors. Na gali w Newcastle zmierzy się z Brettem Caswellem (5-1).

Polski zawodnik wagi muszej zadebiutował w CW w marcu bieżącego roku. „BJ” w premierowym starciu zaserwował swojemu oponentowi Paula Marinowi poddanie już w pierwszej rundzie, udowadniając że nie ma sobie równych na międzynarodowym podwórku. Najbliższy przeciwnik Lasoty, Brett Caswell na CW walczył dwukrotnie, pokonując kolejno Paula Rogersa i Spencera Hewitta.

Pojedynek z udziałem Marcina Lasoty został zakwalifikowany do karty głównej gali w Newcastle. W walce wieczoru zobaczymy tzw. „rubber match” znanego z gali KSW, Curta Warburtona ze Stevenem Rayem.

Komentarze

 • Typer

  I już wiem, że niepokonany zostanie 🙂

 • Drwalu

  a ja zobaczyłem tylko foto i mój umysł już myślał, że bieżący wywiad jakiś 😀

 • champ1

  @Drwalu trwaj w cierpliwości, przecież dziś tam dopiero dojechali. hmmmm chociaż…w sumie to Szczecin! tam chyba nie ciężko spotkać gwiazdę? 😀

 • Pako

  Oj jak się wywiadów tu pokaże ze Szczecina to nie nadążymy wszystkich oglądać.Wracając do tematu to również myślę że to Marcin wygra.