Czajczyński i Wołowik z porażkami na Absolute Championship Berkut 10 w Groznym

07 Październik 2014
1
Czajczyński i Wołowik z porażkami na Absolute Championship Berkut 10 w Groznym


Absolute Championship Berkut 10: Coliseum Time okazał się wyjątkowo pechowy dla zawodników z Polski. Zarówno Jacek Czajczyński (7-7-1) jak i Piotr Wołowik (2-2) przegrali swoje pojedynki jednogłośnie na punkty.

„Godzilla” zmierzył się tym razem z wielokrotnym medalistą w Sambo i niepokonanym w MMA – Zelimkhanem Umievem (5-0) z Czeczenii. Co rzadkie w przypadku zawodnika Wydra Gym, już na początku pojedynku znalazł się na moment na deskach po ciężkim ciosie, ale ostatecznie udało mu się dojść do pozycji dominującej, gdzie zagroził rywalowi kimurą. W miarę upływu czasu, obaj fighterzy mocno zwolnili tempo, ale skuteczniejszy okazał się Umiev, który przekonał sędziów do przyznania mu jednogłośnego zwycięstwa.

Nie powiodło się również Piotrowi Wołowikowi z Silesian Cage Club, który także otrzymał Czeczena – Abubakara Vagaeva (2-0). Miejscowy fighter świetnie wykorzystał swoje kickbokserskie umiejętności, rozpracowując Polaka kolejnymi kopnięciami na nogi. Nie pomogły nawet próby ratowania się kolejnymi poddaniami w wykonaniu Piotra.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Typer
Typer
6 lat temu

szkoda, że chłopcom się nie powiodło, wszystko w myśl zasady, never leave it to the judges. ale tak z innej beczki, to sorry, ale jak spojrzałem na to zdjęcie to jak retrospekcja z lat 90’tych haha