IRFA7: Tomasz Janiszewski zmierzy się z Karlem Albrektssonem na gali w Sztokholmie

autor:
21 Październik 2014
1
IRFA7: Tomasz Janiszewski zmierzy się z Karlem Albrektssonem na gali w Sztokholmie

tomasz_janiszewski_fb

Podopieczny Roberta Jocza, Tomasz Janiszewski (5-3) w swojej kolejnej walce zawalczy z Karlem „Kingiem” Albrektssonem (3-0). Polak zaprezentuje się już 22 listopada na sztokholmskiej gali IRFA 7.

Tomasz Janiszewski ostatnią walkę stoczył podczas majowej gali Arena MMA. Niestety pojedynek nie zakończył się po myśli „Granita”. Oprócz porażki z Maciejem Browarskim przypłacił złamaniem ręki. Kontuzja wyłączyła byłego członka Kadry Narodowej w zapasach z zawodowego sportu, ale teraz miejmy nadzieję powróci silniejszy.

Rywalem Polaka będzie niepokonany Karl Albrektsson. Dla 21-latka będzie to już trzeci występ dla organizacji IRFA. Co ciekawe, Szwed swoją przygodę rozpoczął w Koszalinie, gdzie pokonał Błażeja Nagórskiego. Atutem młodego zawodnika jest przede wszystkim to, że nie lubi zostawiać swojego losu w rękach arbitrów, więc pewnie i tym razem postawi wszystko na jedną kartę.

Na gali IRFA 7, która powoli staje się spokojną przystanią dla polskich zawodników wystąpi również Szymon Szynkiewicz (1-2). Jego przeciwnikiem będzie debiutujący Hardem Alacabek.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MaciusMMA
MaciusMMA
6 lat temu

DRWAL RYWALEM MAMEDA !!!!!!!!!!