KSW 28: „Grudniowa gala może być moją ostatnią w roli trenera.” – Piotr Jeleniewski o potencjalnym zakończeniu kariery trenerskiej (+video)

04 Październik 2014
5
KSW 28: „Grudniowa gala może być moją ostatnią w roli trenera.” – Piotr Jeleniewski o potencjalnym zakończeniu kariery trenerskiej (+video)


Z Piotrem Jeleniewskim spotkaliśmy się chwilę po ważeniu KSW 28, aby przeanalizować bieżące sprawy związane z galą w Szczecinie. Przy okazji okazało się, że grudniowy event może być imprezą pożegnalną jeżeli chodzi o kwestie trenerskie. Niezbyt dobra wiadomość dla fighterów z Warszawy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Typer
Typer
6 lat temu

nikt nie daje taryfu ulgowej na takim poziomie. mnie można bronić zawodnika. on sam pownien się bronić walkami, podejściem, relacją z fanami….

Pako
Pako
6 lat temu

Wywiad bardzo otwarty,być może dlatego że Trener Jeleniewski jest tak sympatyczną osobą.Również nie mogę pojąć dlaczego broni Anzora.Tak jak powiedział Kawul, że to Anzor powinien mieć pretensje do Siebie tylko i wyłącznie.No nic trzeba spiąć dupę i do przodu,zobaczymy co młody czeczen nam dzisiaj pokaże.

maniekzig
maniekzig
6 lat temu

i witamy w PL. Gość ewidentnie popełnia błędy i nikt z tym nic nie robi. Ani organizacja, ani trener, ani sam zawodnik. 100% hipokryzji!

To że ktoś jest na super hiper kolegą, człowiekiem nie oznacza, że będzie czysto walczył.

Zachowania Anzora to nie przypadek, bo na amatorstwie ponoć miał podobną akcje, a i jego brak pokory świadczy o tym że nie zachowuje się jak sportowiec. Może gdyby dostał zawieszenie, to by pomyślał.
Pytanie dlaczego to Bińkowskiemu dostało się najbardziej, bo nie pamiętam(mogę się mylić), by Anzorowi,ktoś robił tak czarny PR w mediach, mimo że ten zrobił to dwukrotnie.

MMA to sport i należy walczyć na wysokim poziomie zgodnie z duchem FairPlay.

Na 200% gdyby ekipa Anzora nie rościła pretensji, to wszystko było by ok. Nie wyobrażam sobie by w UFC takie historie przeszły i wtedy nikt by nie dyskutował.

littleJimmi
littleJimmi
6 lat temu

oby został przy MMA,dobrze gada fajnie się słucha PJ

rudy
rudy
6 lat temu

Każda praca jest niewdzięczna Wojtek! 🙂 Super wywiad, ale nie mogę pojąć dlaczego nie widzi walk Anzora tak jak inni? Przecież nikt nie robi z niego potwora, który kopałby wypadającego z ringu, ale bez przesady, to co zrobił dwa razy z rzędu nie było wypadkiem. W ringu się nie kontroluje, w ogniu walki może być inny aniżeli na treningach. Poza tym bardzo mi się podoba, jak odpowiada na niewygodne pytania. Duży szacun.