KSW 28: „Zrobiłem to co potrafię najlepiej.” – Szymon Bajor po znokautowaniu Kamila Walusia (+video)

05 Październik 2014
KSW 28: „Zrobiłem to co potrafię najlepiej.” – Szymon Bajor po znokautowaniu Kamila Walusia (+video)


Szymon Bajor w hotelowym lobby, chwilę po wygranym debiucie w KSW z kamilem Walusiem. Reprezentant Rzeszowa opowiedział o trudach pierwszej rundy i co stało się w momencie odwrócenia ról w pierwszej rundzie.

Komentarze

 • RZDZ

  Kamil mu trochę pomógł niestety wygrać. No ja się nie dziwię że się nie przygotował na taki atak walusia ponieważ każdy chyba myślał, ze Kamil na spokojnie podejdzie do tego. no i powiem że rewelacyjne zachowanie Kamila na każdej płaszczyźnie, przegrał a poszedł do przeciwnika podziękować … wszyscy tak słodzą Kamilowi ale gościu naprawdę ma poziom poza matą jakiego większości brakuje. życzę powodzenia Bajorowi w KSW a Walusiowi poza. to nawet lepiej chyba dla niego

 • kerimm85

  W zestawieniu z Andryszakiem badz Wlodarkiem, Szymon juz nie bedzie mial takiej latwej przeprawy 🙂

 • Pako

  Z tego co widzę to Szymon też musi być spokojną postacią,wywiad również miły do wysłuchania.Również mogę mu jedynie życzyć powodzenia w dalszej karierze oraz walkach w KSW.

 • adamus

  oby mierzył się zawsze z lepszymi – to chyba najlepsze co można życzyć zawodnikowi 🙂 no zobaczymy jak sobie poradzi, bo z tego co rozumiem to na sto procent zostanie W KSW?

 • TheOne

  ciekawe jak się potoczą jego walki w KSW. jakoś nie widać/czuć chemii między włodarzami a zawodnikiem

>><<
ZamknijX