KSW 29: Vaso Bakocevic vs. Artur Sowiński w limicie 66 kg

16 Październik 2014
KSW 29: Vaso Bakocevic vs. Artur Sowiński w limicie 66 kg

Foto: kswfoto.com

Foto: kswfoto.com


„Nie byłem sobą.” – stwierdził w wywiadzie po KSW 28 Vaso Bakocevic. Zawodnik z Czarnogóry będzie miał szybką szansę zreflektowania się za przegraną z Maciejem Jewtuszko w Szczecinie. Jego rywalem będzie Artur Sowiński z Silesian Cage Club.

Obaj zawodnicy zmierzą się w limicie wagowym 66 kg i wydaje się to znacznie lepszą opcją „Psychopaty”, który przyznaje się do słabości związanej z uwielbieniem dla jedzenia. Po drugiej stronie klatki stanie „Kornik”, dla którego będzie to pierwszy występ od pamiętnego faulu z rąk, a właściwie kolana Anzora Azhieva. Krakowska rozpiska właśnie awansowała oczko w górę i jeżeli renegocjacje Tomasza Drwala potwierdzą się, będziemy świadkami historycznej rozpiski w dziejach KSW.

Komentarze

 • RZDZ

  to by rozwaliło system jak by talką galę zrobili w Krakowie. Pewnie żałują ze nie dali 5 razy wyższej ceny biletów,też by poszły….ale to znaczy że PPV będzie za 190 zł…

 • maniekzig

  Jak nie był sobą, jak jego prawe wchodziły tak czysto że trudno uwierzyć strażak stoi na nogach.

  Oby Kornik z nim wygrał, choć to nie będzie easy fight.

 • ruchmistrz

  niech jeszcze tylko Różal zrezygnuje z emerytury i będzie raj 😛

 • rudy

  Dobry wariat, niech pokaże co potrafi.

 • IronMike

  Jak dobrze pamietam to on mial gdzies kolo miesiaca przygotowan na Jewtuszke a i tak go lal 2/3 walki. Spuchl na koncu nie dziwie sie. Cala kariere hajs i lewy zatrudniaja Polakom rywali na ostatnia chwile przynajmniej wiekszosci z nich. Gala z nr 29 jednak jest naprwade w pozadku. Stawiam na Vaso w starciu z kornikiem. Jeszcze zeby Drwala zgarneli byloby pieknie . Zweryfikowalby nam krola januszy

 • navalainen

  Oj, Kornik będzie miał ciężko, pomimo mojego zamiłowania do polaków, myślę, że Vaso pokona kornika.

  Jakby Mamed dostał Drwala, to była by to bez wątpienia najtrudniejsza walka w jego karierze, drwal nie będzie taki łatwy do obalenia, bo w parterze mamed byłby lepszy, ale stójka i G&P zdecydowanie po stronie drwala, drwal ma dużo cięższe ręce i potrafi rozkładać siły na całą walkę, a Mamed się podpala, decyzja dla Drwala, bądź jakieś G&P dla Drwala, lub 3 opcja to poddanie dla Mameda.

 • Pako

  Nie widze Kornika jako wygranego w tym pojedynku. Ale zestawienie świetne Vaso to Kocurro!