KSW 29: Vaso Bakocevic vs. Artur Sowiński w limicie 66 kg

16 Październik 2014
7
KSW 29: Vaso Bakocevic vs. Artur Sowiński w limicie 66 kg

Foto: kswfoto.com

Foto: kswfoto.com


„Nie byłem sobą.” – stwierdził w wywiadzie po KSW 28 Vaso Bakocevic. Zawodnik z Czarnogóry będzie miał szybką szansę zreflektowania się za przegraną z Maciejem Jewtuszko w Szczecinie. Jego rywalem będzie Artur Sowiński z Silesian Cage Club.

Obaj zawodnicy zmierzą się w limicie wagowym 66 kg i wydaje się to znacznie lepszą opcją „Psychopaty”, który przyznaje się do słabości związanej z uwielbieniem dla jedzenia. Po drugiej stronie klatki stanie „Kornik”, dla którego będzie to pierwszy występ od pamiętnego faulu z rąk, a właściwie kolana Anzora Azhieva. Krakowska rozpiska właśnie awansowała oczko w górę i jeżeli renegocjacje Tomasza Drwala potwierdzą się, będziemy świadkami historycznej rozpiski w dziejach KSW.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pako
Gość
Pako

Nie widze Kornika jako wygranego w tym pojedynku. Ale zestawienie świetne Vaso to Kocurro!

navalainen
Gość
navalainen

Oj, Kornik będzie miał ciężko, pomimo mojego zamiłowania do polaków, myślę, że Vaso pokona kornika.

Jakby Mamed dostał Drwala, to była by to bez wątpienia najtrudniejsza walka w jego karierze, drwal nie będzie taki łatwy do obalenia, bo w parterze mamed byłby lepszy, ale stójka i G&P zdecydowanie po stronie drwala, drwal ma dużo cięższe ręce i potrafi rozkładać siły na całą walkę, a Mamed się podpala, decyzja dla Drwala, bądź jakieś G&P dla Drwala, lub 3 opcja to poddanie dla Mameda.

IronMike
Gość
IronMike

Jak dobrze pamietam to on mial gdzies kolo miesiaca przygotowan na Jewtuszke a i tak go lal 2/3 walki. Spuchl na koncu nie dziwie sie. Cala kariere hajs i lewy zatrudniaja Polakom rywali na ostatnia chwile przynajmniej wiekszosci z nich. Gala z nr 29 jednak jest naprwade w pozadku. Stawiam na Vaso w starciu z kornikiem. Jeszcze zeby Drwala zgarneli byloby pieknie . Zweryfikowalby nam krola januszy

rudy
Gość
rudy

Dobry wariat, niech pokaże co potrafi.

ruchmistrz
Gość
ruchmistrz

niech jeszcze tylko Różal zrezygnuje z emerytury i będzie raj 😛

maniekzig
Gość
maniekzig

Jak nie był sobą, jak jego prawe wchodziły tak czysto że trudno uwierzyć strażak stoi na nogach.

Oby Kornik z nim wygrał, choć to nie będzie easy fight.

RZDZ
Gość
RZDZ

to by rozwaliło system jak by talką galę zrobili w Krakowie. Pewnie żałują ze nie dali 5 razy wyższej ceny biletów,też by poszły….ale to znaczy że PPV będzie za 190 zł…