KSW 29: „Zamierzam skończyć go przed czasem.” – Paweł Nastula przed walką z Mariuszem Pudzianowskim (+video)

20 Październik 2014
14
KSW 29: „Zamierzam skończyć go przed czasem.” – Paweł Nastula przed walką z Mariuszem Pudzianowskim (+video)


Korzystając z okazji, porozmawialiśmy z Pawłem Nastulą, który pojawił się w Białymstoku na PLMMA 40 w roli gościa specjalnego. Nie zabrakło lokalnych nawiązań, ale głównym tematem była nadchodząca walka z Mariuszem Pudzianowskim, który wg zapewnień naszego medalisty, nie będzie miał łatwej przeprawy na KSW 29.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
rudy
rudy
6 lat temu

Też podejrzewam, że może być Pudzian ustawiony. No chyba, że Nastula nie zakończy kariery

EmWu
EmWu
6 lat temu

Może być ustawiona pod Pudziana, bo Paweł i tak zapowiada koniec. A Pudzian cóż – ciężko trenuje więc czymś może zaskoczyć, jednak wydaje się, że większość atutów jest po stronie Nastka. I raczej parter (Paweł) rozwiąże ten pojedynek, albo jakiś lucky-cep Pudzilli.

A może KSW zaskoczy nas remisem?

Typer
Typer
6 lat temu

jak Nastula nie wygra to znaczy, ze walka ustawiona…

IronMike
IronMike
6 lat temu

To juz w ogole by pozezja byla . Wcale nie taka abstrakcja pudzian plywal po byle lewym protym od Mckorka

maniekzig
maniekzig
6 lat temu

Osobiście wolałbym aby Paweł znokautował Pudziana, dobijając młotkami w parterze.

IronMike
IronMike
6 lat temu

Nastula moze to wygrac , z jego grapplingiem poddac takiego buca jak pudzialianenka nie jest wyczynem. Jest jednak duzo niewiadomych w tej walce . Mimo wszystko war Nastek ! Zakoncz ta farse z pudzianem

Leny
Leny
6 lat temu

Bez komentarza.

kamerling
kamerling
6 lat temu

0. Ta walka powinna odbyć się parę lat temu. Teraz to jest odgrzewany, przeterminowany kotlet. [tak na marginesie – mam nadzieję, że UFC zrobi wkrótce Jones-Cain jako superfight, bo jak będą jeszcze czekać parę lat to będzie chujowo]

1. 2 rundy to w tym przypadku żaden handicap dla Pudziana. Dla Nastuli też to będzie dobre. Widzielibyście Pawła w trzeciej rundzie? Wyglądałby lepiej niż Pudzian? No właśnie.

2. Wiek, w którym jest Nastula to już IMO nie jest wiek do toczenia profesjonalnych walk MMA. Prawdopodobnie przegra tą walkę poprzez przeleżenie i gniecenie Pudzianowskiego (vide Oli)

3. Jeżeli jednak jakimś cudem Paweł by ją wygrał (co jest jednak możliwe, np. w 1 rundzie w stójce poprzez kombinację bokserską/kopnięcie/lucky punch itp) to obawiam się, że chciałby toczyć kolejne boje.

EmWu
EmWu
6 lat temu

Po obejrzeniu – tak się trochę martwię, że pomimo umiejętności Paweł może mieć problemy jeżeli prześpi walkę tak jak z Bedorfem. Trochę trzeba popracować nad wydolnością.

Może warto rozegrać walkę w parterze?
Trzeba jednak pamiętać, że obrona przed obaleniami to jest to co Pudzian ćwiczy od początku swojej kariery :))

Pudzian może być bardziej nakręcony, bo on więcej zyska na wygranej niż Paweł (u Pawła to tylko planowany koniec kariery). Sportowo trzymam kciuki za Pawła!

Ciekawe jaką wagę wniosą do ringu. Paweł podobno bardzo silny jest, Pudzian też i prawdopodobnie cięższy, ale mało tlenu ma, więc wynik walki stanowi taką małą niewiadomą.

3 rundy by się przydały.

EmWu
EmWu
6 lat temu

:)) mój komentarz przed obejrzeniem materiału – to zdjęcie to prawie jak na oficjalnym warzeniu „Mrozowski vs Nastula” 😀

maniekzig
maniekzig
6 lat temu

Oby mu się udało, bo umiejętności ma bardzo dobre.

Pudzian jest nudny jak flaki z olejem, lepiej walczył na samym początku, bo teraz to tragedia. A Paweł przespał najlepszy okres kariery po Pride.

Pako
Pako
6 lat temu

Heh a jednak się nie trawią.Też chciałbym aby to Paweł wygrał lecz przy polityce KSW i dwóch rundach dla Pudzilli to mi się wydaje że to będzie powtórka z walki z Olim.