Michał Materla kontuzjowany. Pojedynek z Melvinem Manhoefem przesunięty na KSW 30

27 Październik 2014
Michał Materla kontuzjowany. Pojedynek z Melvinem Manhoefem przesunięty na KSW 30


Jeden dylemat dla organizacji i polskich fanów mniej. Nie trzeba już bowiem zastanawiać się nad faktem, w jaki sposób Melvin Manhoef stoczy dwa pojedynki w krótkim czasie, ponieważ Michał Materla doznał dyskwalifikującej go kontuzji.

Jak podaje federacja KSW, Berserker doznał złamania kości śródstopia. Nieoficjalnie wiadomo, że problemy ze stopą zaczęły się jeszcze na niedawnym obozie gdzieś w górach, a reszty zawodnik dopełnił podczas jednego z treningów w Szczecinie.

Na dzień dzisiejszy, Cipao będzie musiał odłożyć pełnowymiarowe treningi na kilka tygodni, a starcie z Holendrem zostało przełożone na KSW 30, czyli pierwszy kwartał 2015. Równie nieoficjalnie słyszeliśmy, że nowy rok kalendarzowy rozpocznie się dla Konfrontacji wyjątkowo wcześnie, bo już w styczniu. Oficjalna data nie została jeszcze podana do publicznej wiadomości.

Komentarze

 • MaciusMMA

  No w pizdu psia mać. Oby tyolko on wyoleciał. Zdrowia !!

 • Mr. Strong

  No kurwa, wszędzie same kontuzje, kurwa wszędzie w UFC już tego nawet nie liczę ile dany zawodnik był już razy kontuzjowany…

  To może zrobią zamianę, Materla z KSW 29 na KSW 30, a Borys z KSW 30 na KSW 29, jak dla mnie to by było extra, jeśli nie wsadzą Borysa do KSW 29, to kogoś innego, bo wątpie żeby było tylko 6 walk w głównej karcie.

 • maniekzig

  Rozpiska się rozsypie i będzie jak zawsze…

 • marol

  Oddawać mi część pieniędzy za bilety! Albo Borysa w zamian!

 • kerimm85

  szkoda Michala, zlamanie to brzmi bardzo zle jaki okres rehabilitacji? orientuje sie ktos

 • IronMike

  Kurwa , z tym Borysem to dobry pomysl. Dawno go widzielismy , jest troche czasu na przygotowania ciagle. Jakas walka nie o pas nawet z racji tego ,ze nietypowa sytuacja. Dla mnie dobrze , nie wiadomo czy w ogole Melvin by przyjechal , moglby byc porozbijany i oslabiony. Na nastepnej gali beda miec rowne szasne

 • rudy

  Borysa nie chcą dać. Widać, że im się politycznie drogi nie schodzą. Borys chciał dawno częściej walczyć a ciągle go pomijają. Michała szkoda, ale jak ogłaszali go ostatnio na dwie gale z rzędu to też twierdziłem, ze nic z tego na stówe nie będzie. I jak tu się nie doszukiwać spisków? Tzn nie mówię o kontuzji, bo w to wierzę, ale o założeniach KSW. Myślę, że wiedzieli, że to tylko chwyt marketingowy, bo musieli zakładać, ze coś może się stać już przy pierwszej walce…aaaaa dobra szkoda słów. Z tej frustracji zaczynam brzmieć jak kokos…

 • IronMike

  Wlodarek vs Bajor mogloby byc . Wlodarek ma zaleglosci a chce widziec jak idzie po swoje obijajac jak najszybciej Bedorfa DanceBedorf jest bezpiecznie prowadzony podajac mu jakis Rollesow a mamy na Polskim gruncie i tej samej federacji powaznego przeciwnika.
  PS
  Wracajac do koncowki wpisu rudego , gdzie jest Legendarny Redaktor Kokos ? Czlowiek o skrajnie niedorzecznych pogladach i pesymistycznym usposobieniu ROFL

 • KAT

  ludzie nie wzywajcie Redaktora Kokosa nadaremnie! powariowaliście!? hahha ciekawe jak połatają dziury. ja nadal czekam na oficjalną wypowiedź K&L. pofatygują się wreszcie czy nie?

 • Pako

  Po tych dwóch kontuzjach zawodników walk wieczoru rozpiska ostro dostała po bani. Stąd twierdze że dla mnie PPV w cenie 40 zł odpada. Niestety oglądne powtórkę.

 • KAT

  ciekawe jak byłaby potencjalna różnica w dochodach gdyby pierwotna rozpiska wypaliła wobec tej któa ostatecznie będzie…

 • ruchmistrz

  A KSW potwierdziło kogoś na zastępstwo dla tej walki?

 • TheOne

  no i dlatego Manhoef sobie nic nie robił z terminów i brał inne walki, zna KSW 😛