Najlepszy zawodnik 5-go Amatorskiego Pucharu KSW, wystąpi na KSW 30

29 Październik 2014
Najlepszy zawodnik 5-go Amatorskiego Pucharu KSW, wystąpi na KSW 30


Federacja KSW wraca do źródeł, skupiając się na powodach powstania Amatorskiego Pucharu. Zbliżający się piąty już event z tej serii, będzie bowiem przepustką na głębokie wody dla najlepszego fightera zawodów.

Wg Martina Lewandowskiego:

Niezależnie od rekordu i niezależnie od wieku, najbliższy Amatorski Puchar KSW da niepowtarzalną okazję wyłonienia zawodnika, który swoim występem podczas zbliżających się zawodów zapewni sobie miejsce na karcie wstępnej KSW 30 w pierwszym kwartale 2015 roku.

Wspólnie z obecnymi na Pucharze ekspertami: sędziami, zawodnikami Federacji KSW oraz zaprzyjaźnionymi menadżerami będziemy śledzić występ każdego kto pojawi się 8 listopada na Bemowie. Wszystkie walki będą nagrywane, tak więc żaden utalentowany zawodnik, ani żaden znakomity występ na pewno nam nie umknie.

Swoją drogę do ringu, a teraz klatki KSW, utorowali sobie poprzez Amatorski Puchar: Kamil Waluś, Anzor Azhiev, Jakub Kowalewicz. Przypominamy, że 5 Amatorski Puchar KSW odbędzie w hali OSiR przy ul. Obrońców Tobruku 40 w Warszawie. Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać swój udział za pośrednictwem dostępnego tutaj formularza.

Komentarze

 • Pako

  Utorowali Sobie: Kamil Walus,który już wyleciał z KSW,Anzor Azhiev który ma problemy z samozachowaniem w Klatce czy Ringu,oraz Kowalewicz,który też nie zbyt jest doceniany przez włodaży. I co do nich teraz dołączy kolejny członek,który bedzie walczyć raz do dwóch razy w roku.Polityka KSW.

 • Mr. Strong

  Raz, na pewno nie dwa razy, teraz niech poszerzają jeszcze stajnie zawodników i dalej robią po 4 gale w roku, to każdy będzie sobie już walczył po razie w roku.
  Nie mówie że to jest złe, ale K&L powinni w końcu zacząć organizować więcej gal rocznie niż 4.

 • rudy

  Jak chcą przejść z formuły rozrywkowej do mocno sportowej to tak. Ale przecież nie chcą. Wolą ekskluzywny, trudniej dostępny produkt, a zawodników jakoś się zawsze organizuje plus mają kilka gwiazd do promowania. Także tu bym na nic nie liczył, ewentualnie na gwiazdy większego formatu przy otwarciu gali….KSW