Najlepszy zawodnik 5-go Amatorskiego Pucharu KSW, wystąpi na KSW 30

29 Październik 2014
3
Najlepszy zawodnik 5-go Amatorskiego Pucharu KSW, wystąpi na KSW 30


Federacja KSW wraca do źródeł, skupiając się na powodach powstania Amatorskiego Pucharu. Zbliżający się piąty już event z tej serii, będzie bowiem przepustką na głębokie wody dla najlepszego fightera zawodów.

Wg Martina Lewandowskiego:

Niezależnie od rekordu i niezależnie od wieku, najbliższy Amatorski Puchar KSW da niepowtarzalną okazję wyłonienia zawodnika, który swoim występem podczas zbliżających się zawodów zapewni sobie miejsce na karcie wstępnej KSW 30 w pierwszym kwartale 2015 roku.

Wspólnie z obecnymi na Pucharze ekspertami: sędziami, zawodnikami Federacji KSW oraz zaprzyjaźnionymi menadżerami będziemy śledzić występ każdego kto pojawi się 8 listopada na Bemowie. Wszystkie walki będą nagrywane, tak więc żaden utalentowany zawodnik, ani żaden znakomity występ na pewno nam nie umknie.

Swoją drogę do ringu, a teraz klatki KSW, utorowali sobie poprzez Amatorski Puchar: Kamil Waluś, Anzor Azhiev, Jakub Kowalewicz. Przypominamy, że 5 Amatorski Puchar KSW odbędzie w hali OSiR przy ul. Obrońców Tobruku 40 w Warszawie. Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać swój udział za pośrednictwem dostępnego tutaj formularza.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

3
Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
rudyMr. StrongPako Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rudy
Gość
rudy
Offline

Jak chcą przejść z formuły rozrywkowej do mocno sportowej to tak. Ale przecież nie chcą. Wolą ekskluzywny, trudniej dostępny produkt, a zawodników jakoś się zawsze organizuje plus mają kilka gwiazd do promowania. Także tu bym na nic nie liczył, ewentualnie na gwiazdy większego formatu przy otwarciu gali….KSW

Mr. Strong
Gość
Mr. Strong
Offline

Raz, na pewno nie dwa razy, teraz niech poszerzają jeszcze stajnie zawodników i dalej robią po 4 gale w roku, to każdy będzie sobie już walczył po razie w roku.
Nie mówie że to jest złe, ale K&L powinni w końcu zacząć organizować więcej gal rocznie niż 4.

Pako
Gość
Pako
Offline

Utorowali Sobie: Kamil Walus,który już wyleciał z KSW,Anzor Azhiev który ma problemy z samozachowaniem w Klatce czy Ringu,oraz Kowalewicz,który też nie zbyt jest doceniany przez włodaży. I co do nich teraz dołączy kolejny członek,który bedzie walczyć raz do dwóch razy w roku.Polityka KSW.