„Następną walkę stoczę na KSW 30.” – Borys Mańkowski o kolejnym występie w 2015

20 Październik 2014
„Następną walkę stoczę na KSW 30.” – Borys Mańkowski o kolejnym występie w 2015


Ostatnie dni to spory „pressing” kibiców Borysa Mańkowskiego, którzy domagali się aby na siłę dodano poznańskiego fightera do rozpiski KSW 29. Niestety system działa inaczej, aniżeli życzą sobie tego fani. W zamian za to „Diabeł Tasmański” przekazał niemal równie dobrą informację.

Następną walkę stoczę na gali KSW 30. Plusy tego są takie, że będzie to transmisja na kanale otwartym i wystąpię na jednym z main eventów. Szkoda co prawda, że muszę tyle czekać ale zapowiada się ciekawie, tak więc trenuję dalej i czekamy!

Choć oficjalna data nie jest jeszcze znana, nieoficjalnie słyszeliśmy o dacie styczniowej. Choć sygnały były momentami sprzeczne, to styczniowa data wydaje się najbardziej prawdopodobna, bo z wiarygodnego źródła. Zgadzałoby się to z przyszłorocznymi planami zwiększenia ilości gal oraz zagranicznym debiutem w Londynie.

Przypominamy, Borys Mańkowski ostatni raz wystąpił w maju, odbierając mistrzowski pas z rąk Aslambeka Saidova (15-4). Choć kibice wydają się mocno powątpiewać w profesjonalizm federacji, która nie jest w stanie zapewnić mistrzowi godną ilość walk, to trochę na obronę federacji KSW powiemy, że ponoć padła propozycja szybkiego powrotu do oktagonu, ale sam zawodnik poprosił o dłuższą przerwę regeneracyjną. Trzymamy kciuki!

Komentarze