Bezpieczna zabawa na oficjalnym after party KSW 28 – Szczecin, klub Bahia

02 Październik 2014
Bezpieczna zabawa na oficjalnym after party KSW 28 – Szczecin, klub Bahia


Tam gdzie dobra zabawa, tam poprawiny. Poniżej instrukcje gdzie bawimy się po KSW 28: „Fighter’s Den” oraz kilka podpowiedzi w jaki sposób dotrzeć bezpiecznie do domu.

Każdy, kto postanowi przedłużyć sobie emocje szczecińskiej Hali Widowiskowo Sportowej, może skorzystać z możliwości spotkania swoich ulubieńców na żywo podczas oficjalnego After Party w centrum Miasta. Tym razem impreza odbędzie się w położonym w centrum miasta Klubie Bahia, przy ulicy Bohaterów Warszawy 34/35. Obowiązywać będzie selekcja.

W tle oczywiście przygrywać nam będą najlepsze hity muzyczne, a dodatkowym atutem będą wspomniani zawodnicy, m. in. Karol Bedorf, Rolles Gracie, Michał Materla, Marcin Różalski, Rafał Moks i Maciej Jewtuszko oraz goście specjalni gali.

Zachęcamy do nabywania pakietów VIP w cenie 250zł/os w którego skład wchodzi 0,7l Jacka Danielsa + 1l softów lub Wódka Absolut 0,7 l + 2l softów, wstęp do lokalu oraz miejsce siedzące. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia cateringu. W dniu imprezy będzie możliwy zakupu wejściówki do lokalu w cenie 15zł. Liczba miejsc ograniczona, obowiązywać będzie selekcja. W celu rezerwacji lub po więcej informacji prosimy kontaktować się z Karoliną Bronder mailowo karolina@kswmma.com lub telefonicznie +48 537-396-219.

Na koniec pamiętajcie oczywiście, żeby bawić się z głową. Jeżeli przybyliście własnym samochodem, polecamy skorzystać z któregoś z alkomatów Certen. Te bezpieczne i łatwe w użyciu testery trzeźwości, można nabyć już od 7,99 zł w wersji jednorazowej lub za 369 zł w wersji profesjonalnej. Wszystkie alkomaty są certyfikowane w Stanach Zjednoczonych i nie zawierają niebezpiecznych związków chemicznych, znanych z alkomatów niskiej jakości.

Każdy kto podczas szalonego weekendu napotka któregoś z redaktorów MMAnews, w zamian za mini quiz, otrzyma tester na własność. Promocja ważna do wyczerpania zapasów.

Komentarze