Paul Daley otrzymał wizę. Walka w Bellatorze w 2015 roku

autor:
29 Październik 2014
Paul Daley otrzymał wizę. Walka w Bellatorze w 2015 roku

foto: ufc.com

foto: ufc.com


Paul Daley (35-13-2) poinformował, że w poniedziałek otrzymał wizę i w 2015 roku zawalczy w klatce Bellatora. Co ciekawe Brytyjczyk został zwolniony z amerykańskiej organizacji w związku z problemami wizowymi. Teraz wydaje się, że wszystko znajdzie swój szczęśliwy koniec i zobaczymy tego niezwykle efektownie walczącego zawodnika w organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera.

Daley w lipcu podpisał kontrakt z Bellatorem. „Semtex” powróci do Bellatora po dwuletniej przerwie. Swoją ostatnią walkę dla organizacji nr. 2 w światowym MMA stoczył w 2012 roku, kiedy to znokautował Rudy’ego Bearsa. Zwycięstwo dało mu awans do 8-go sezonu turnieju w wadze półśredniej, gdzie miał zawalczyć z War Machine. Do walki ostatecznie nie doszło w związku z problemami prawnymi Daleya. Wiza została cofnięta, a organizacja po przedłużających się komplikacjach zrezygnowała z jego usług. Po serii 11 zwycięstw i jednej porażki Bellator postanowił dać mu ponownie szanse.

Komentarze

 • W. Mrozowski

  Niech się zdecyduje. Ostatnio błagał o zwolnienie z kontraktu.

 • W UFC wciąż jest Personą Non Grata, więc jak to mówi stare polskie powiedzenia „Lepszy rydz, niż nic”. Zawsze lepiej bić się w drugiej organizacji na świecie i mieć możliwość walki w innych organizacjach poza USA. 🙂

 • Typer

  no jest jeszcze na tyle dobry że może sobie zmieniać zdanie bo go chcą..

 • EL doopa

  a Held nie ma probleów z wizą? w końcu z Polski pochodzi…. hmmm

 • Cain

  Bellator go wziął?

 • Pako

  Zaraz znowu wyleci bo znajdzie się jakis paragraf czy cos.