PLMMA 40: „Planuję apelację od wyniku.” – Carlos Prada po przegranej z Kamilem Łebkowskim (+video)

19 Październik 2014
PLMMA 40: „Planuję apelację od wyniku.” – Carlos Prada po przegranej z Kamilem Łebkowskim (+video)


Niedoszły pretendent do pasa 66 kg – Carlos Prada, chwilę po prawdopodobnie najlepszym pojedynku z rozpiski PLMMA 40. Szwedzki zawodnik opowiedział nam krok po kroku, dlaczego nie zgadza się z decyzją sędziów punktowych i tym samym o powodach apelacji, jaką planuje wnieść po powrocie w rodzinne strony. Poza tym kilka słów o próbach pogodzenia studiów prawniczych ze startami w MMA.

Komentarze

 • maniekzig

  Wojtek, a jak twoim zdaniem? Ma chłopak podstawy?

 • gonzo

  Ma rację, że apeluje, bo wygrał tę walkę i to stwierdzi każdy obiektywny kto ten pojedynek widział. Kamil Łebkowski, solidny zawodnik z potencjałem, promowany przez organizatorów, ale tej walki niestety nie wygrał.

 • W. Mrozowski

  @maniegzig
  Szczerze nie wiem, musiałbym zobaczyć na spokojnie ten pojedynek. Na gali nie jestem w roli sędziego, a ten pojedynek był zbyt bliski żeby ot tak ocenić. Z tego co zauważyłem, Prada kontrolował środek oktagonu i parter/klincz, ale nawet z niego nie uderzał (poza kolanami na udo). Kamil był lepszy w stójce. Najwyżej dla Szweda dałbym remis.

 • maniekzig

  dzięki!

 • champ1

  Ej Wojtek Ty nigdy się nie chcesz wypowiadać, i mówisz, że nie wiesz. Przecież jesteś na miejscu? To Ty nie oglądasz walk tylko tam zasuwasz całą galę na zapleczu?
  A tak swoją drogą jego tłumaczenie dość by się wydawało sensowne…ale tak to jest jak się decyzje zostawia w czyiś rękach