Listopadowy PROMMAC 2 oficjalnie odwołany. Drwal jednak zainteresowany KSW? [UPDATE 5]

15 Październik 2014
26
Listopadowy PROMMAC 2 oficjalnie odwołany. Drwal jednak zainteresowany KSW? [UPDATE 5]


Dość zaskakująca informacja dotarła przed momentem do redakcji MMAnews, i choć jest to gorący news, to jego treść wcale nie zachwyca. Zapowiadająca się na świetne sportowe widowisko, federacja PROMMAC prawdopodobnie oficjalnie odwoła lada moment listopadową galę z numerem dwa.

UPDATE 1: Otrzymaliśmy już kilka telefonów, z których wynika, że zawodnicy z rozpiski listopadowego PROMMAC 2 nerwowo poszukują szybkiego zastępstwa. Choć jest to typowy dylemat „Co było pierwsze: jajko czy kura?”, zakulisowe plotki jednoznacznie skłaniają się w kierunku walki wieczoru, a mianowicie Tomasza Drwala, jako przysłowiowego gwoździa do trumny przy podejmowaniu finalnej decyzji o odwołaniu przedsięwzięcia. Ciężko powiedzieć, czy ostatecznie wygrają fani, ale z tego co słyszeliśmy, zwiększa się szansa na pozytywne rozważenie propozycji duetu Kawulski & Lewandowski.

UPDATE 2: W międzyczasie nieustannie próbujemy skontaktować się z którymś z przedstawicieli PROMMAC. Telefony cały czas milczą. Nikt tego oficjalnie nie potwierdził, ale kolejni zawodnicy oraz konkurencyjni organizatorzy, potwierdzają nasze doniesienia.

UPDATE 3: Coraz większe grono zawodników i trenerów, którzy mieli brać udział w PROMMAC 2, nieustannie potwierdza info. Dodatkowym argumentem na „zabicie” imprezy, są dwa poważne eventy bokserskie w Częstochowie i Krakowie, o których wspominaliśmy w wywiadzie z Michałem Kitą, a które odbędą się na chwilę przed niedoszłym PROMMAC 2.

UPDATE 4: Wg szybkich obliczeń na stronie dystrybutora wyszło, że na równy miesiąc przed galą sprzedano 346 biletów. Hala była z góry ograniczona o połowę.

UPDATE 5: Po publikacji naszego newsa, federacja PROMMAC nie miała innego wyjścia jak przyśpieszyć ogłoszenie decyzji o odwołaniu drugiej gali:

Z powodów niezależnych od spółki PROMMAC, zostaliśmy zmuszeni do odwołania gali PROMMAC 2, która miała się odbyć 15 listopada w Częstochowie.

Postanowiliśmy podjąć tę trudną decyzję przede wszystkim w trosce o zawodników, którzy ciężko przygotowują się do swoich walk. Ogłoszenie tej informacji teraz, pozwoli im na znalezienie innej walki w podobnym terminie, w czym postaramy się też pomóc. W tym kontekście dalsze próby organizacji eventu wiązałyby się z ogromnym ryzykiem niepowodzenia, dlatego postanowiliśmy zachować się najbardziej fair, na ile jest to w takiej sytuacji możliwe, wobec ludzi, których dobro było dla nas najważniejsze. Liczymy na to, że zrozumiecie i uszanujecie tę decyzję. Przyszłość organizacji nie jest jeszcze znana, ale mamy nadzieję, że wrócimy silniejsi niż dotychczas.

Życzymy powodzenia i ewentualnego powrotu. Mimo wszystko, to były dwie bardzo ciekawe imprezy, nad którymi objęliśmy patronat z przyjemnością.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
26 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ruchmistrz
ruchmistrz
6 lat temu

jak piszą, że przyszłość organizacji nie jest znana to znaczy że jest znana tylko nie potwierdzona ostatecznie…. 🙁

RZDZ
RZDZ
6 lat temu

nie da się mieć ciastka i zjeść ciastka. trzeba z czegoś zrezygnować jak się nie ma lampy alladyna. nie da się zrobić gali masowej na super poziomie tylko dla fanów dobrze płacić itp. nikt nie chce zaczynać od sali gimnastycznej z galami, tylko robić od razu KSW. ale to mentalność tpowo polska. w stanach firmy zaczynają w garażu rodziców a u nas …. to są zaszłości wielu pokoleń mentalnego wychowania, nie że z branżą coś nie tak. no ale niemniej szkoda. byłbym zachwycony mając prawdziwą, realną (a nie samozwańczą) konkurencję dla KSW

maniekzig
maniekzig
6 lat temu

Swoją drogą to oni są mega oderwani od rzeczywistości. Brak marketingu oraz planu B + organizowanie gali w najgorszym możliwym momencie.
Przecież PROMMAc Po prostu walcz było świetną galą, ale do póki oni nie będą wyskakiwać z lodówki sprzedając to jako świetne wydarzenie, to będzie lipton! Co z tego że jako fan kupię bilet, jak jestem jednostką, a oni muszą Januszy ściągać na halę. W połowie października kilka walk ogłoszonych, a KSW od września sprzedaje grudniową galę.

Pako
Pako
6 lat temu

Wielka szkoda że kolejna świerza organizacja się rozpadła.No niestety póki co musimy zostać przy KSW show.Ale teraz K&L się cieszą.Ciekaw jestem czy to właśnie nie KSW pomogło w rozbiorze PROMMAC, teraz zawodnicy ratują się gdzie tylko można.Taaaka lipa.

VitorBelfort
VitorBelfort
6 lat temu

Jak widać trzeba zaczynać od mniejszych eventów choć rozpiska była spoko. Kity z tego co pamiętam nie chcieli do KSW, ale Chalidow-Drwal to dobre zestawienie. Może czas najwyższy połączyć siły MMAA+porMMAc ?

Eksporter Zla
Eksporter Zla
6 lat temu

między Bogiem a prawdą zaskoczeni to my powinniśmy być, gdyby ta gala wypaliła. Koszty przez gwiazdy zwielokrotnione, termin kiepski, doświadczenie nie rzuca na kolana… Inna sprawa, że dziwi ilość biletów. PLMMA ma większą widownię znacząco (no, w głównych eventach), a nazwiska mimo wszystko trochę mniej rozpoznawalne poza naszym świadkiem. Na koniec, widać mamy kolejny dowód to jaką ma kondycję MMA, miejsce jest dla KSW (jako wielkiego gracza) i PLMMA (jako wypełniającej luki po mniejszych miastach).

Mr. Strong
Mr. Strong
6 lat temu

No to kicha… A młodzi? Kiełek? Piechota? Mają pójść do KSW które zapewni im 1-2 walki w roku?
Lipa jak cholera…

IronMike
IronMike
6 lat temu

KSW chce pewnie zajebac Drwala ,Kite i kazdego  w miare dobrego i slawnego zawodnika by byc monopolem w polsce. Ktos musi urosnac do miana realnej konkurencji hajsa & hajsa . MMAA to bylo cos , tej organizacji oczywsicie tez szkoda. Program rozrywkowy wygral…

kerimm85
kerimm85
6 lat temu

szkoda, ze nie wroca ale jakies sluchy byly ze maja wrócic

tomox
tomox
6 lat temu

mma attack wróć! 😀 (wiem, chyba jestem ostatnim który wierzy w powrót tej organizacji)

maniekzig
maniekzig
6 lat temu

No cóż. Szkoda że sport przegrywa z biznesem, ale co zrobić. Z wielkiego MMA robi się stypa pt. KSW show.

3 polaków wyłączonych z UFC przez różne sytuacje, brak ProMMAc.

Pozostaje wierzyć w plan Mirka, PLMMA i FEN.

kerimm85
kerimm85
6 lat temu

dlatego nie podniecalem sie ta federacja 🙂 

rudy
rudy
6 lat temu

Odwołają galę czy likwidują organizację? No i właśnie tego się obawiam, przy każdej organizacji dbającej o poziom sportowy

TheOne
TheOne
6 lat temu

afera goni aferę, szkoda, zetak to wygląda,że organizator sam się nie pofatyguje do Was zebyście mogli podać jakieś wstępne info fanom

KAT
KAT
6 lat temu

i zaraz się okaże ze to tylko plotki

MaciusMMA
MaciusMMA
6 lat temu

Zawsze są plusy i minusy, szkoda PROMMAC, może się podniesie, ale dla tej walki mógłbym nie oglądać KSW przez rok. Czekam na dalszy rozwój !

MaciusMMA
MaciusMMA
6 lat temu

A więc Drwal – Chalidow na KSW 29 ??? Czyżby marzenia się spełniły ?? Wojtek, czekamy na więcej info !!

MaciusMMA
MaciusMMA
6 lat temu

O co chodzi ?!

kerimm85
kerimm85
6 lat temu

potwierdzone info?