Rashad Evans chce zawalczyć z Alexandrem Gustafssonem

autor:
01 Październik 2014
Rashad Evans chce zawalczyć z Alexandrem Gustafssonem

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Były mistrz UFC w wadze półciężkiej, Rashad Evans (19-3-1) planuje powrócić do klatki w lutym 2015 roku. Wśród kandydatów do potencjalnej walki wymienił Alexandra Gustafssona (16-2). Szwed miał pierwotnie zawalczyć z Jonem Jonesem, ale w związku z kontuzją kolana musiał wycofać się ze starcia zaplanowanego na UFC 178.

W kuluarach mówiło się o starciu Szweda z Anthonym Johnsonem, ale w związku z wyrzuceniem „Rumble” z UFC starcie z Rashadem może być ciekawym rozwiązaniem.

Jestem zafascynowany sposobem w jaki sposób się rozwinął. Chciałbym z nim zawalczyć podczas mojej kolejnej walki.

Rashad „Suga” Evans ostatnią walkę stoczył w listopadzie 2013 roku. Zwycięzca 2-go sezonu „TUF-a” w pierwszej rundzie przez TKO odprawił Chaela Sonnena. Zawodnik Blackzilians pokonując Sonnena odniósł drugie zwycięstwo z rzędu.

Wywołując Alexandra Gustafssona „do tablicy” Rashad z pewnością będzie chciał udowodnić, że może jeszcze namieszać w wadze półciężkiej. Decyzja w sprawie zestawienia topowych zawodników nie została jeszcze podjęta, ale mamy dziwne przeczucie, że niebawem UFC zdecyduje się na taki ruch. Świetne zestawienie dla fanów, więc nie ma na co czekać.

Komentarze