Runda 4: Daniel Dowda vs. Błażej Nagórski (+rozpiska)

09 Październik 2014
Runda 4: Daniel Dowda vs. Błażej Nagórski (+rozpiska)


Białogardzka Runda 4 zgodnie z planem już 25 października. Tak jak i w roku poprzednim, sporo miejscowych akcentów, w tym powrót byłego członka KSW Team, Daniela Dowdy (5-4)

„Kociao” ma za sobą aż czteroletnią przerwę, spowodowaną przede wszystkim problemami osobistymi. Długi okres przestoju, przekłada się oczywiście na kategorię wagową, bo Daniel wystąpi w kategorii 96 kg. Swój ostatni pojedynek stoczył na KSW 14, przegrywając wówczas przez decyzję z Krzysztofem Kułakiem.

Jego rywalem będzie Błażej Nagórski (2-5) z koszalińskiego Ronin Gold Team, zawodnik z ujemnym rekordem, ale cały czas aktywny zawodowo. Walczył między innymi z Michałem Gutowskim i Marcinem Naruszczką. Poniżej pełna rozpiska gali oraz plakat.

Walki wieczoru:
93 kg: Ireneusz Cholewa (9-7-2) vs. Łazarz Marcin (6-1)
96 kg: Błażej Nagórski (2-5) vs. Daniel Dowda (5-4)

Główna karta:
84 kg: Bogusław Bagiński (2-3) vs. Rafał Lewoń (8-3)
70 kg: Rafał Szymański (3-2) vs. Aleksander Georgas (5-3)
84 kg: Patryk Starzyński (1-0) vs. Marek Woroncow (2-0)
66 kg: Marcin Bartosiński (1-0) vs. Jakub Maszczak (0-0)

Walki amatorskie:
61 kg: Piotr Kamiński vs. Dawid Romański
84 kg: Michał Wojtanowski vs. Mateusz Symoczko

Komentarze

 • IronMike

  Gdzie Dowda byl jak go nie bylo? Problemy z prawem jakise?

 • Pako

  Dokładnie,coś tam odsiedział i pewnie po tym musiał poukładać kilka spraw.Długo było cicho,formy rewelacyjnej też już nie przewiduje.Ale licze że się pozbierał i da dobry pojedynek.

 • Cain

  siedział i jakieś problemy z narkotykami czy coś podobno też było.człowiek to sam sobie największym wrogiem jest i się wyniszcza. formę ma fatalną ciekawe czy ten powrót w ogóle będzie możliwy

 • RZDZ

  e no nie ma co go skreślać, powroty z czeluści są teraz w modzie

 • Oczekk

  Doda juz dawno wyszedł z więzienia i nawet dawno zapowiadał powrót, sprawa ucichła do dzisiaj. W sumie zawsze lubiłem tego zawodnika, szkoda, że tak wyszło z nim, jeszcze 96kg masakra..