Thiago Tavares przegrywa w wyborach parlamentarnych

autor:
07 Październik 2014
Thiago Tavares przegrywa w wyborach parlamentarnych

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Thiago Tavares (19-5-1) jest kolejnym zawodnikiem MMA, który postanowił wykorzystać swoją popularność i spróbować sił w wielkim świecie polityki. Jednakże przygoda ubiegającego się o mandat do Senatu zakończyły się niepowodzeniem. Brazylijczyk uzyskał blisko 8 tysięcy głosów.

Zawodnik kandydujący z regionu Święta Karolina od wielu lat jest członkiem Komunistycznej Partii Brazylii. Na całe szczęście zawodnik wagi piórkowej w oktagonie radzi sobie o niebo lepiej, aniżeli na scenie politycznej. Tavares (19-5-1) w ostatnich walkach przed czasem pokonywał Justin Salas oraz Robbiego Peraltę.

Chciałbym podziękować 7,980 ludziom, którzy głosowali na mnie. To pokazuje, że są znudzeni obecną sytuacją polityczną w kraju i zdecydowali się oddać głosy na mnie, mając nadzieję na przeprowadzenie zmian. Wiemy, że często ich prośby są pomijane. Cieszę się, że są ludzie jak ja, którzy są zmęczeni faktem iż otrzymujemy zbyt mało wsparcia przy wykonywaniu programów społecznych, które mają na celu rozwój naszych dzieci. Musimy pamiętać o rosnącej korupcji. Dziękuję, że zaufaliście mnie i wierzyliście w moje projekty i pomysły.

Komentarze