TUF Brasil 4: Anderson Silva i „Shogun” Rua trenerami w kolejnym sezonie TUF-a

autor:
30 Październik 2014
TUF Brasil 4: Anderson Silva i „Shogun” Rua trenerami w kolejnym sezonie TUF-a

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


UFC postanowiło wykorzystać popularność Andersona Silvy i Mauricio „Shoguna” Ruy. Brazylijczycy wciela się w rolę trenerów podczas 4-go sezonu „The Ultimate Fightera”. Zestawienie dwóch byłych mistrzów UFC z pewnością zachęci większą ilość fanów do oglądania programu, który ostatnimi czasy przeżywa regres względem oglądalności. Nowością będzie fakt, że zawodnicy nie zawalczą ze sobą, gdyż na co dzień rywalizują w odmiennych kategoriach wagowych.

Obaj zawodnicy mają już zaplanowane najbliższe pojedynki. Mauricio Rua już 8-go listopada zawalczy z Ovincem St. Preux, który w dniu wczorajszym zastąpił Jimiego Manuwę, który złamał stopę podczas przygotowań do walki w Brazylii. Anderson Silva pod koniec stycznia powróci po złamaniu piszczela, udowadniając że w zawodowym sporcie nie ma rzeczy niemożliwych. „Pająk” zmierzy się z Nickiem Diazem.

Komentarze

 • rudy

  To może być wreszcie najciekawszy TUF pod względem sportowym i merytorycznym. I bez „walki narodów” 🙂

 • TheOne

  oby jak najwięcej Spidera w MMA!

 • Świetny ruch ze strony UFC. Obaj zawodnicy to żywe legendy MMA i to tak na prawdę ostatni dzwonek, aby korzystać z ich usług. Fani w Brazylii dzielą się na fanów „Spidera” , „Shoguna” i „Wanda”. Wiadomo, tego trzeciego nie ma już w UFC, więc ciężko dziwić się wyborowi.

 • KAT

  tak, świetny wybór, przy doskonałej okazji. tamci to mają głowy na karku i chyba żadnej okazji do dobrego MMA nie przepuszczą. Brawo UFC. za Spidera trzymam kciuki mega, zeby się odnalazł po powrocie. to będzie dla mnie stresujący wieczór przed ekranem 🙂

 • ruchmistrz

  już siem nie mogę doczekać powrotu, wyobrażam sobie jakie promo porobią na te okazje, będzie mega uciecha dla oka