UFC: „Chciałbym zawalczyć ponownie w maju przyszłego roku.” – Krzysztof Jotko po wygranej z Torem Troengiem (+video)

20 Październik 2014
UFC: „Chciałbym zawalczyć ponownie w maju przyszłego roku.” – Krzysztof Jotko po wygranej z Torem Troengiem (+video)


Krzysztof Jotko po mocnym zwycięstwie z Torem Troengiem na UFC w Szwecji i PLMMA 40, gdzie gościł w roli widza. O kontuzji ręki, planach powrotu do oktagonu a także podsumowanie ostatnich wydarzeń odnośnie współpracy z Mirosławem Oknińskim. Enjoy!

Komentarze

 • Pako

  I pewnie zawalczy znowu w Berlinie,i to w rewanżu z Magnusem.Wywiad luźny,fajnie że nie ma złej krwii międzi Mirkiem a Krzychem.

 • EmWu

  Ja tam wolę tradycyjne „Michałki”, białe mi jakoś nie wchodzą 😛

  Zdrówka!

 • IronMike

  Krzyska muze pozwac o plagiat ma indentyczny zarost Laughing
  #zajebalpomysl
  Tak na powaznie licze na rewanz z Magnusem, jak mnie pamiec nie myli miald ostac jesli odbije sie po prazce . Dziwne to bo ten drugi wygral 2 walki z rzedu , rewanz z Krzychem to jakby teoretycznie krok w tyl. Ostatnio co prawda w mega chujowym stylu wygral Magnus ale jednak jest W

 • champ1

  Ale dojechał tą rękę na poważnie. Na pewno jeszcze przyjdzie do Miraska 🙂

 • Pako

  No miał być obiecywany rewanż z Magnusem. Więc na to liczę, a czy krok w tył? Raczej nie bo jak dla mnie w UFC krokiem w tył jest przegrana czy też wpadka za doping. Z każdą kolejną walką Krzysiek się będzie rozwijać i zarabiać więcej a w UFC będzie miał jeszcze z kim walczyć.

 • IronMike

  Chodzilo mi o to ,ze Magnus od przegranej z Carmontem wygral 3 razy a Krzysiek ma 1 wygrana od porazki . To poniekad mozna to uznac za niesprawiedliwosc wobec Magnusa