WSOF 16: Rousimar Palhares vs. Jon Fitch w walce o pas wagi półśredniej

autor:
07 Październik 2014
1
WSOF 16: Rousimar Palhares vs. Jon Fitch w walce o pas wagi półśredniej

palhares_carl_wsof9

Według informacji potwierdzonych przez matchmakera WSOF, Aliego Abdela-Aziza Rousimar Palhares (16-6) stanie do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego podczas gali WSOF 16, która odbędzie się 13 grudnia. Przeciwnikiem Brazylijczyka będzie inny weteran UFC, Jon Fitch (26-6-1-1 NC).

Rousimar Palhares znany z przeciągania swojej koronnej techniki kończącej, „skrętówki” został wyrzucony z UFC. Kilka miesięcy po rozstaniu z organizacją nr. 1 na światowym rynku po „Toquinho” zgłosił się nowy pracodawca – World Series of Fighting.

W organizacji kierowanej przez Raya Sefo i Aliego Abdela- Aziza brazylijski zawodnik poczuł się jak ryba w wodzie. W marcu tego roku został mistrzem, poddając Steve’a Carla w zaledwie 69 sekund. Po ekspresowym zwycięstwie miał zmierzyć się z Fitchem podczas jednej z lipcowych gal. Jednakże musiał się wycofać w związku z problemami zdrowotnymi swojej matki.

Jon Fitch w WSOF pojawił się w 2013 roku. W debiutanckim starciu został pokonany przez Josha Burkmana. Następnie zdołał odbudować swoją pozycję odnosząc punktowe zwycięstwa z Marcelo Alfaya oraz Dennis Hallman. Ostatnie zwycięstwa spowodowały, że kierownictwo WSOF-u postanowiło zestawić go z Palharesem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
IronMike
IronMike
6 lat temu

War Pniak ! Niech wyrwie noge nudziarzowi . Jaki pniak jest to jet ale Fitch wkurwil mnie tym co mowil o pniaku w momencie gdy ten musial przesunac walke ze wzgledu na zdrowie matki.