Wywiady, fotki i inne materiały przed UFC Fight Night Sweden: Błachowicz, Jotko, Bandel, Latifi, Taisumov

02 Październik 2014
Wywiady, fotki i inne materiały przed UFC Fight Night Sweden: Błachowicz, Jotko, Bandel, Latifi, Taisumov

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Tym razem nasze siły koncentrujemy na wydarzeniach w Szczecinie, choć wybór imprezy pomiędzy UFC w Szwecji a KSW 28, nie był dla nas łatwy. Korzystając z pomocy naszych kolegów ze szwedzkiego MMAnews (MMAnytt.se), prezentujemy garść wywiadów z polskimi zawodnikami oraz ich rywalami, plus kilka ciekawostek.

Jan Błachowicz w pierwszym spotkaniu z Ilirem Latifi + wywiad.

Ilir Latifi o Janku Błachowiczu.

Krzysztof Jotko podpisuje plakaty + wywiad z pomocą Petera Sobotty.


Marcin Bandel przywitany przez Mikołaja UFC (prezenty) + wywiad.


Mairbek Taisumov o walce z Marcinem Bandelem.

Komentarze

 • Typer

  wow ale pakiet super!!! zabieram się do oglądania, Janek super trochę spięty ale radzi sobie bardzo dobrze. miło słyszeć że sam mówi a nie męczy translatora! Janek będzie turboooo dobrze

 • maniekzig

  Szkoda że nie będzie soczystej relacji z UFC przez MMA News. No cóż pozostaje śledzić konkurencje w akcji.

 • maniekzig

  Swoją drogą, to umieszczone wywiady tutaj są jedne z najlepszych jakie dotąd widziałem. Bandel najlepszy. Janek na propsie, ale Dżotko jakiś taki zagubiony.
  Tak sobie myślę że gdyby BOMBA wygrał przez poddanie w pierwszej rundzie, to fajnie by podskoczył. Widać że świetnie odnajduje się w klimatach UFC.

 • Drwalu

  Super klimat tam panuje. i jak widać Janek zauważył, że tam więcej mediów jest i wywiady trzeba dawać. Więc niech nauczy naszych że taka praca, fani też chcą coś z tego mieć .:) trzymam kciuki, zaciskam, zaciskam

 • gonzo

  Piotr Sobota jaki dyplomata, Dżotko odpowiedź dwa słowa, Piotrek cały elaborat słowny:)

 • vonski

  Jan „The Witcher” Błachowicz :))

 • MaciusMMA

  Wojtek autorowi zdjęcia chyba nie podoba się, że jest na tej stronie (twitter)

 • champ1

  @MaciusMMA o co kaman? wywiady super, szkoda że was tam nie ma. to dopiero byłaby dawka njusów

 • tomox

  najbardziej podobał mi się wywiad z Bandlem, z racji na słowa o dumie z bycia Polakiem, tak trzymać, Janek też fajnie zapromował naszego „Wiedźmina”

 • Pako

  Wywiady świetne.Krzychu ucz się angielskiego bo Piotrek cały czas z Tobą nie będzie.A co do autora tego zdjęcia to chodzi raczej o to że autorem jest ktoś z rocksów bo na Fb zobaczyłem zdjęcie Janka w ręcznikach z linkiem konkurencji i jak zwykle coś się prują,chodzi tu o zwykłą zazdrość że ten portal jest profesjonalnie prowadzony nie jak konkurencyjny śmietnik,takie jest moje zdanie.

 • MaciusMMA

  Chodzi mi tylko o to, że mmar na każdym kroku usiłuje dowieść, że jest najlepszy portalem, a Mrozu to pipka z pokolenia Pudziana. Denerwuje mnie to, od paru miechów jestem tu stałym bywalcem i nóż mi się w kieszeni otwiera, gdy super menadżer, mały łysol i DJ koszula w kwiaty jadą po MManews. Chyba zdają juz sobie sprawę, kto jest najbardziej profesjonalnym portalem.
  FUCK MMAR !

 • maniekzig

  @MaciusMMA oni już tak mają, że się dowartościowują. Samo to SSS, to wagony hipokryzji, ale niech się chłopaki cieszą i wierzą w to że są najlepsi w PL.

 • Pietrrokov

  Każdy niech się udziela gdzie chce, a mnie sie i na jednym i drugim portalu podoba i na oba wchodzę. Tutaj męczy mnie tylko mała ilość osób wypowiadających sie, czasami chce poczytać przemyślenia fanów MMA i niestety tu ich nie ma zbyt wiele, ale i tak jest lepiej po wprowadzeniu forum niż było. Wiem, że to się zmieni, ale portal potrzebuje czasu i dobrego prowadzenia, wydaje mi się, że do tej pory jest dobrze kierowany. Co do wywiadów to chciałbym, aby polski Wiedźmak pokazał co potrafi i jak pięknie potrafi wyciągnąć decyzję!! Całym sercem za Cieszynem!

 • Typer

  ech nie ma co jechać na media. to wszystko wina Tuska. Oraz K&L…