XFO 53: Adam Maciejewski pokonał Ray’a Lopeza przez decyzję

12 Październik 2014
XFO 53: Adam Maciejewski pokonał Ray’a Lopeza przez decyzję


Dzisiejszej nocy Adam Maciejewski (13-5-1) stoczył swój dziewiętnasty zawodowy pojedynek. Podczas trzeciej walki dla organizacji XFO, w której krajobraz wpisał się już na stałe, „Maja” pokonał niebezpiecznego Ray’a Lopeza (9-8), który dotychczasowe zwycięskie pojedynki zawsze kończył przed czasem.

Po trzech wyczerpujących rundach, Polak z amerykańskim paszportem przekonał sędziów, żeby to właśnie jemu przyznali zwycięską decyzję. Chwilę po walce napisał na facebooku:

Ray jest dużo lepszy, niż wskazuje jego rekord. Łeb z betonu plus odrobił pracę domową, jeśli chodzi o obronę przed zejściami do nóg. Czuję się jakbym przed chwilą miał zderzenie czołowe z pociągiem.

Było to siódme zwycięstwo z rzędu naszego rodaka.

Komentarze

 • Pako

  Niezły się zrobił wining streak.Być może niedługo UFC go zgarnie.

 • W. Mrozowski

  To jeden z tych przypadków, kiedy zupełnie nie rozumiem dlaczego dany zawodnik nie walczy w którejś z topowych organizacji. Choć po niedawnej wymianie mailowej z Joe Silvą zauważyłem, że tam już chyba nie ma ani krzty emocji, a jedynie suche liczby.

 • MaciusMMA

  Czyli teraz jest zwykła masówka ?

 • Pako

  Czyli biznes czas zacząć.

 • kerimm85

  ciekawe ile jeszcze musi wygrac zeby dostac sie do Ufc

 • Drwalu

  tak też wygląda, jak po spotkaniu z czołgiem 🙂 wiadmo, że przy działaniu na taką skalę musieli przejść na masowe podejście.