Karolina Kowalkiewicz rozstaje się z dotychczasowym managerem i zostaje wolnym strzelcem

27 Listopad 2014
7
Karolina Kowalkiewicz rozstaje się z dotychczasowym managerem i zostaje wolnym strzelcem

Foto: kswmma.com

Foto: kswmma.com


„W życiu stałe są tylko zmiany.” – zaczęła dzisiejszą wiadomość na fan page’u Karolina Kowalkiewicz, obwieszczając fighterskiemu światu, że kończy współpracę z dotychczasowym managerem. Najbardziej rozpoznawalna twarz kobiecego MMA w kraju, najwyraźniej stała się jednym z najgorętszych wolnych strzelców i tylko patrzeć jak świecą się oczy rodzącemu się w Polsce rynkowi managerskiemu. Ci jednak mogą się zdziwić.

Z FB Karoliny Kowalkiewicz:

„W życiu stałe są tylko zmiany…”

Chciałam wszystkich poinformować, że właśnie zakończyłam współpracę z Pawłem Kowalikiem i MMA Cartel. Od tej pory we wszystkich sprawach zawodowych proszę się kontaktować bezpośrednio ze mną, bądź z moim trenerem Marcinem Rogowskim.

Pawłowi chciałam bardzo podziękować, za te dwa lata, które razem przepracowaliśmy, i za wszystko co dla mnie zrobił. Głęboko wierzę w to, że te zmiany wyjdą nam na dobre

Jeszcze raz dziękuję i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Równocześnie na fan page’u MMA Cartel pojawiła się informacja:

Nic nie może wiecznie trwać. Po dwóch latach zakończyliśmy współpracę z Karoliną Kowalkiewicz. Podczas naszej „kadencji” Karolina stoczyła cztery zwycięskie walki, zadebiutowała w USA i awansowała na 6. miejsce na świecie w kategorii słomkowej. Cieszymy się, że mogliśmy współtworzyć ten sukces, ale przyszedł czas, by nasze drogi się rozeszły. Karolinie życzymy sukcesów w dalszej karierze sportowej i dziękujemy za wspólne dwa lata.

Gdyby nie Ty, nie byłbym tu gdzie jestem i nigdy nie powstałby MMA Cartel. Dziękuję za wszystko.

Skontaktowaliśmy się osobiście z Pawłem Kowalikiem w nadziei, że rzuci nieco światła na sytuację:

Nie chcę się wypowiadać na temat powodów rozstania. Chcę jedynie zaznaczyć, że zmianie nie ulega moja współpraca z Gracie Barra Łódź i trenerem Rogowskim, organizacja obozów dla kobiet i wspólne treningi dziewczyn. Karolina wciąż ma we mnie przyjaciela i wiernego fana.

W biznesie liczy się przede wszystkim udany biznes, dlatego powiedzenie „gdy nie wiadomo o co chodzi…” może być tym, które odpowie na nurtujące fanów pytanie. Pozostaje również kwestia, kto miałby zająć się teraz interesami utalentowanej zawodniczki? Tu znowu tylko domysły, ale jeżeli Karolina skosztowała zagranicy to logiczne wydaje się, aby był to któryś z managerów spoza kraju.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Karolina Kowalkiewicz ponownie zrezygnowała z usług manageraPinkmanPakoTheOnemaniekzig Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pinkman
Gość
Pinkman
Offline

To kowalik wiecej nie porucha:)

Pako
Gość
Pako
Offline

Lada moment ktoś się znajdzie.W ciągu dwóch lat 4 walki to się nie dziwie że podziękowała za taką pomoc.@TheOne- a Grabowski? też nie ma menagera i jakoś prowadzi swoją karierę dość długo.

TheOne
Gość
TheOne
Offline

myślę, że musi z kimś nawiązać współpracę, bo sama nie poprowadzi skutecznie swojej kariery.

maniekzig
Gość
maniekzig
Offline

dobra decyzja.

Typer
Gość
Typer
Offline

Przynajmniej ładnie sobie podziękowali i nie ma afer 🙂

marcinwar
Gość
marcinwar
Offline

no to zobaczyl dulary jak swinia niebo.. sila rzeczy konfrontacja zbanowala zmije za podzeganie ich najemnika<span style=”display: none”> </span>