Marcin Zontek, Janu Malkriado Cruz, Dawid Mora i Paweł Biszczak na piątej Gali Fight Eclusive Night w Lubinie

20 Listopad 2014
1
Marcin Zontek, Janu Malkriado Cruz, Dawid Mora i Paweł Biszczak na piątej Gali Fight Eclusive Night w Lubinie


Na oficjalnym fan page’u Fight Exclusive Night pojawiła się wcześniej opisywana przez nas informacja na temat miejsca organizacji piątej gali. Tym samym wiemy już, że Lubiń jest już potwierdzony na 10 stycznia ale to nie wszystko, bowiem pierwsza grafika rzuca nieco światła w kierunku pierwszych nazwisk.

Tym samym w rozpisce pojawią się:
– Marcin Zontek (12-8-2NC), który pauzuje od ponad dwóch lat w wyniku kontuzji. Jak kolejne wieści niosą, zawodnik jest coraz bliżej formy startowej i będzie w 100% gotowy na noworoczny termin
– Dawid Mora (2-0), potwierdzony przez nas w prezentowanym dzisiaj wywiadzie i cały czas niepokonany na ringu FEN
– Janu Malkriado Cruz (0-0 MMA), który wystąpi w formule uderzanej ale jest już wstępnie szykowany do formuły mieszanej
– Paweł Biszczak, utalentowany i utytułowany zawodnik sportów uderzanych. W takiej właśnie formule zaprezentuje się na FEN 5

Info od organizatora:

Szanowni kibice sportu, drodzy fani Sztuk Walki i sympatycy organizacji Fight Exclusive Night. Chcemy was jako pierwszych poinformować o miejscu i terminie naszej kolejnej gali FEN 5. Piąte z rzędu wydarzenie, odbędzie się w Lubinie w sobotę, 10-go stycznia 2015 roku. Areną zmagań będzie nowoczesny obiekt Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportu przy ul. Odrodzenia 28 b.

To ważny moment dla naszej organizacji i bardzo liczymy na wasze wsparcie. Nie zawiedliście nas do tej pory i my dostarczyliśmy wam mnóstwo emocji i sportowych atrakcji w walkach MMA, Kickboxingu we Wrocławiu i Sopocie na naszych poprzednich imprezach, a teraz przyjdzie nam zawitać w gościnne progi hali RCS w Lubinie. Nasza organizacja docenia zaproszenie ze strony władz miasta i postaramy się utrzymać dotychczasowy poziom sportowy, organizacyjny i widowiskowy jaki był udziałem poprzednich gal.

Wkrótce ogłosimy nazwiska zawodników i zestawienia, jakie zagoszczą na karcie walk naszej imprezy. Warto czekać i już teraz rezerwować bilety! Więcej informacji podamy wkrótce. Bądźcie z nami i zapraszamy do Lubina na Dolnym Śląsku w dniu 10-go stycznia!

Organizatorzy FEN

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
KAT Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KAT
Gość
KAT
Offline

o jakie zmiany na rynku mma. teraz nowym organizacjom udaje się dotrwać aż do gali nr 5