Octagon Fight: „Bitwa o Śląsk” już 10 stycznia w Radlinie

13 Listopad 2014
1
Octagon Fight: „Bitwa o Śląsk” już 10 stycznia w Radlinie


Byliśmy na pierwszej edycji i będziemy na kolejnej. Po ponad rocznej przerwie, widniejący pod nową nazwą Octagon Fight, zorganizuje w Radlinie drugą galę. Hala Widowiskowo-Sportowa zapełni się raz jeszcze już 10 stycznia przyszłego roku.

Oto jak imprezę zapowiadają włodarze:

Bardzo dobrze współpracuje się z tutejszymi włodarzami, panią Burmistrz czy MOSiR-em Radlin. Wszystkie szczegóły uzgodniliśmy bardzo szybko. Sukces pierwszej edycji był możliwy właśnie dzięki tej współpracy, dlatego nawet przez chwilę nie myśleliśmy o zmianie lokalizacji imprezy.

Organizując w Radlinie pierwszą galę w roku 2013 podnieśliśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Dopisali kibice, którzy szczelnie wypełnili trybuny. Zawodnicy stworzyli wielkie show, prezentując wysoki poziom sportowy. Otrzymaliśmy bardzo dużo pochlebnych opinii na temat samej organizacji. To wszystko spowodowało, że zaczęliśmy myśleć o drugiej edycji i bardzo intensywnie nad nią pracować. Robimy wszystko, aby w styczniu spełnić oczekiwania kibiców jak i zawodników, a także podnieść jeszcze wyżej sam poziom! Na jeszcze lepszą jakość widowiska wpłynie nawiązanie współpracy z polską marką odzieży ulicznej dla kibiców i sportowców Octagon. Razem z naszym partnerem przygotujemy wiele atrakcji dla kibiców, a także kilka imprez towarzyszących.

Szczegóły imprezy oraz rozpiska zostaną podane najpóźniej do 1 grudnia.

Wzorem pierwszej edycji, stawiamy na młodych i perspektywicznych zawodników, którzy mają ogromne możliwości i perspektywy. Chcemy także pokazać zawodników z naszego regionu, stąd wymowna nazwa gali – Bitwa o Śląsk. Adrenalina Fight pokazała, że jest to dobra droga, gdyż poziom walk był bardzo wysoki, dlatego też podobnymi kryteriami posługujemy się podczas tworzenia karty walk do Octagon Fight. Oczywiście, zobaczymy także znane nam nazwiska z roku poprzedniego. Jednak więcej szczegółów czyli obsadę walk podamy w najbliższych dniach”.

Bilety (ilość ograniczona) do nabycia w wybranych punktach od 1.12.2014 w cenie:
Trybuny – 30 zł w przedsprzedaży (40 zł w dniu imprezy)
Płyta – 50 zł w przedsprzedaży (70 zł w dniu imprezy)
Aktualne informacje na temat Octagon Fight – Bitwa o Śląsk można obserwować na facebookowym profilu wydarzenia TUTAJ.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Cain Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Cain
Gość
Cain
Offline

oj pięknie, że już zapełnia się nowy rok 🙂